"Oliwier jest niewidomy, ma jednak absolutny słuch i uwielbia dźwięki silników". Ksiądz spełnił jego marzenie

(fot. facebook.com/bartek.rajewski)

"Wczoraj kolejny raz bezinteresownie byliście fabryką szczęścia" - napisał na facebooku ks. Rajewski, dziękując za wsparcie.

 

Ks. Bartosz Rajewski to polski kapłan pracujący w parafii św. Wojciecha na South Kensington w Londynie. Do pracy jeździ zazwyczaj metrem. Uwielbia tam spotykać ludzi, rozmawiać z nimi i łapać ich "na koloratkę". W czasie jednego z przejazdów spotkał muzułmankę i... sami zobaczcie, jak skończyła się ta historia. Ogłosił też że będzie chrzcił dzieci "bez żadnych opłat, bez względu na uwarunkowania rodzinne i bez względu na wiek dziecka". Parafianie go uwielbiają, a on uwielbia spełniać ich marzenia. Tak było w przypadku niewidomego Oliwiera, który marzył o przejażdżce sportowym samochodem.

 

Na facebooku ks. Bartosz Rajewski umieścił zdjęcie i napisał:

 

"Wczoraj był wyjątkowy dzień. Spełniło się marzenie Oliwiera. To jeden z najmłodszych naszych parafian, tegoroczny "komunista". Oliwier jest niewidomy. Ma jednak absolutny słuch i uwielbia dźwięki silników BMW. Ogromne podziękowania dla BMW Olszowiec. Wczoraj kolejny raz bezinteresownie byliście fabryką szczęścia. Niech ta fabryka się rozwija!!!! Dzięki!"

 

 

Wczoraj był wyjątkowy dzień. Spełniło się marzenie Oliwiera. To jeden z najmłodszych naszych parafian, tegoroczny "...

Opublikowany przez Bartek Rajewski Czwartek, 26 lipca 2018

 

Gratulujemy pomysłu i mamy nadzieję, że jazda spełniła oczekiwania Oliwiera. Choć w sumie patrząc na to zdjęcie, nie mogło być inaczej.

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

5

Liczba głosów:

4

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?