Rodzice przygotowali dla uczniów coś specjalnego [FOTO]

(fot. facebook.com/marymooreelementary)

Strzelanina w szkole na Florydzie była jednym z kolejnych przykrych incydentów w USA. To zainspirowało inną szkołę do ciekawego pomysłu.

 

W dzisiejszych czasach dzieci odbierają zbyt wiele negatywnych emocji za pośrednictwem mediów społecznościowych i telewizji. Rodzice mocno wierzą w moc szerzenia miłości, życzliwości i pozytywnego nastawienia.  

 

Grupa matek dzieci z piątej klasy wpadła na oryginalny pomysł, jak wpłynąć na pozytywne podejście do życia uczniów. Rodzice pracowali nad tym przez cały weekend. Tak powstały motywujące napisy w łazienkach.

 

 

Na napisach pojawiły się sentencje: "Życzliwość zmienia wszystko", "Każdy dzień jest szansą do poprawy", "Jesteś wystarczający", "Twoje błędy cię nie definiują". Dzięki temu dzieci nabrały poczucia własnej wartości i pewności siebie.

 

 

Pomysł na tyle się spodobał, że rodzice zamierzają go kontynuuować na całym kampusie szkoły. Nauczyciele i inni uczniowe komentują umieszczone zdjęcia na Facebooku i czekają na to aż będą mogli przeprowadzić takie akcje w swoich szkołach.

 

 

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

4.4

Liczba głosów:

10

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook