Człowiek od którego odwrócił się Bóg

Był przeklęty. Ludzie mówili o nim, że jest wybrykiem natury, pokraką od której odwrócił się sam Bóg. Wzbudzał strach i współczucie. Najgorsze w tym wszystkim jest jednak to, że w to wierzył.

 

Zobacz "Cyrk motyli" - jedyny w swoim rodzaju film opowiadający historię, która wydarzyła się naprawdę. Co więcej, która dzieje się ciągle... W każdym z nas.

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

4.98

Liczba głosów:

64

 

 

Komentarze użytkowników (8)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

~nikt 19:37:03 | 2014-09-20
Dlaczego nie potrafię tak cieszyć się życiem jak oni? To mnie dobija jeszcze bardziej, bo mam dwie ręce, dwie nogi, jestem osobą w pełni sprawną fizycznie, a mimo to ciągle zmagam się z poczuciem bezsensu swojego istnienia. Czuję się nikim. Zupełnie niepotrzebną istotą, która wszystko psuje i nie potrafi być oparciem dla innych i cieszyć się z tego, co ma. Nie uważam, że mam za mało. Po prostu brakuje mi czegoś...w środku. Nie umiem się cieszyć. Nienawidzę siebie....

Oceń 6 1 Pokaż odpowiedzi odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~skoczek 23:29:12 | 2014-08-28
Pycha która nas pożera przysłania nam to jak wiele otrzymaliśmy ,pycha od BOGA odpycha, pycha od drugiego człowieka odpycha, poprzez pyche nipotrafimy docenić to co mamy .Pragniemy być naj ,udowadniać coś sobie nawzajem że jesteśmy naj,poprzez pyche prubujemy zdobyć jakiś szczyt poczym jak najczęściej się okazuje że to nie ta góra .a tak naprawde człowiekowi tak niewiele do szczęścia potrzeba

Oceń 9 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~Katarzyna Jesienna 17:18:22 | 2014-08-27
Jak dla mnie film bardzo poruszający. Dotyka tak ważnego tematu jakim jest akceptacja samego siebie, nie tylko pod względem fizycznym , ale i psychicznym. Ujął mnie swoją przenośnią i jakże emocjonującym przekazem. Odnalazłam cząstkę siebie....Dziękuję.
Poza tym pokazuje Boga jako oparcie i most do pokonywania własnych słabości.

Oceń 8 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~kura domowa 09:51:39 | 2014-08-27
Piękny człowieku, dziękuję Ci za Twoje świadectwo.

Tak często nie doceniam tego czego dał mi Bóg i nie potrafię się cieszyć z tego co mam, muszę sie tu poprawić. 
Mam wrażenie, że sporo z nas właśnie tak robi. A przecież życie z naszym Panem jest wspaniałe, tylko trzeba o dostrzec. Tak jak to robisz Ty. 

Oceń 27 1 odpowiedz

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?