Obejrzyj, a zapragniesz zrobić "coś więcej"

Jeśli masz jakiś problem "nie do przeskoczenia", poświęć kilka minut i obejrzyj ten film. Przekonasz się, że zobaczysz swoje życie z nowej perspektywy.


Nicka Vujicica nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Jednak sposób w jaki przemawia do innych ciągle zaskakuje. Obejrzyj jeden z jego wyjątkowych wideoklipów, a zapragniesz zrobić "coś więcej"!

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

4.94

Liczba głosów:

64

 

 

Komentarze użytkowników (11)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

~andrzej 14:15:46 | 2015-05-10
Owszem film wspaniały, ale obwiam się, że dla nas to za mało. Ten film nie przemieni naszej świadomości zatopionej w królestwach szatana (w których na codzień żyjemy) i jego sługusów i nie nawróci nas na Boga, do świata Ducha.

Owszem Bóg dotyka nas ludzi najprzeróżniejszymi darami, które sprawiają przebudzenie naszej świadomości do stanu pojęcia, zrozumienia czym On, Bóg tak naprawdę jest i czym jest Jego Miłość.
Każdy z nas potrafi w zaskakujący sposób opisać własne doświadczenia Boga i każdy z nas takie doświadczenia otrzymuje. Dzieje się to dlatego, że Bóg ma klucze do serca każdego człowieka bez względu na kolor skóry pochodzenie czy jakąkolwiek przynależność.

Jednak żyjąc w tym strasznym wymiarze królowania zła bardzo trudno nam przebudzić się z letargu życia i dostrzec prawdziwe oblicze wiary, a tym samym jedyną drogę do Boga, którą jest tylko Jezus Chrystus.
To przykre, że czasem musimy zejść aż na samo dno własnego życia, aby Go odnaleźć. Odarci z własnych masek, kolorowych okularów, chaosu i gwaru tego świata, w którym upatrujemy prawdziwego życia, gdy życia tak naprawdę wcale tu nie ma, a zastąpiła je kultura przemocy, gwałtu i śmierci.

Przywołują mi się tutaj wspomnienia Spoczynku Ducha Świętego, który tak samo odbiera nam naszą inteligencję, rozum i świadomość pozostawiając w nas na chwilę kruchość, prostotę, wręcz niezrozumiałą dziecinność, aby następnie tchnąć w nas Bożą moc Miłości, która przemienia nasze serca, dusze i burzy świadomość naszego ego.
Tak powstaje dziecko Boga w sercu każdego z nas, każdego, który Go szuka i czyni to wedle Jego drogowskazów.
Spoczynek bywa początkiem, za którym otwierają się bramy wiary nadziei i miłości oraz świadomość prawdy, która jest fundamentem u Boga.

Oceń 3 Pokaż odpowiedzi odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~meandmyself 17:53:16 | 2015-05-09
Podoba mi sie to wszystko o czym jest mowa w utworze, jednak poziom techniczny jest tak słaby, ze trudno wytrzymac do konca. Wiem, ze nie o umiejetnosci wokalne Nicka tutaj chodzi, ale mimo wszystko dla kogos kto sposiada jakis sluch jest to trudne w odbiorze.

Oceń 1 12 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~katol 16:36:59 | 2015-05-09
Nick Vujicic i jego misja - OBEJRZYJ:
https://www.youtube.com/watch?v=RNBObGb8TI8

Oceń 1 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~D. 20:15:01 | 2014-08-20
Dziękuję...

Oceń 8 1 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~eL 18:35:35 | 2014-08-20
Nick Vujicic to postać niesamowita... Proponuję poświęcić sobie chwilę i obejrzeć krótki film pt. "Cyrk Motyli" w którym gra. Wtedy nasze śmieszne problemy przestają istnieć. 
https://www.youtube.com/watch?v=LmokzlrsH3s

Oceń 12 1 Pokaż odpowiedzi odpowiedz

Zgłoś do moderacji

gizmo-uk 18:29:50 | 2014-08-20
jestem pod wrażeniem no i oczywiście pełen szacun.

Oceń 7 2 odpowiedz

Pokaż więcej komentarzy

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook