To zdjęcie z sesji ślubnej podbiło internet. Wystarczyło jedno pytanie fotografa [FOTO]

To jeszcze fotograf czy już psycholog i specjalista od spraw damsko-męskich? Takie pytanie nasuwa się po przeczytaniu historii pewnego zdjęcia.


Po miesiącach przygotowań do ceremonii zawarcia związku małżeńskiego, w końcu nadchodzi Wielki Dzień.


Praktycznie wszystko da się zamówić lub przewidzieć - kazanie na mszy, wystrój sali, catering czy stroje gości. Jednak nie da się domyślić, jakie ujęcia zrobi fotograf. Czy uchwyci to, co najbardziej przykuło naszą uwagę?


Fotograf pełni niezwykle ważną funkcję, w końcu jego prace mogą być oglądane przez lata. Jeśli masz wystarczająco dużo szczęścia, to znajdzie on sposób, jak wyrazić wasze uczucie. Nie pokaże on tylko surowych faktów, ale przede wszystkim to, w jaki wyznajecie sobie miłość.


Zdjęcie autorstwa Jamesa Day’a obiegło świat. Panna młoda zalana łzami, a jej twarz w pierwszym momencie nie emanuje szczęściem. To wszystko było spowodowane wyznaniem jej męża.

 

- Wieczorem byłem na sesji zdjęciowej z Adrianem i Roslyn - mówi fotograf - To miała być klasyczna sesja ślubna. Rozmawialiśmy o romantycznych scenach przy zachodzie słońca. Małe narodziny na wielkiej scenie… lubię takie zdjęcia. Jednak na tej sesji to nie wystarczyło.


- Kiedy słońce zaczęło zachodzić, pojawiły się niesamowite barwy. Chciałem, by to była ich chwila. - kontynuuje - Podszedłem do nich i powiedziałem: "Zacznijcie się cieszyć pierwszym zachodem słońca razem jako mąż i żona".


- Zaczęli obejmować się w najpiękniejszy sposób… To było piękniejsze niż cokolwiek, co mogłem zobaczyć. - tłumaczy James Day - Po chwili zabrałem Adriana na stronę i zapytałem, dlaczego spośród miliardów ludzi na tej planecie zdecydował się spędzić resztę swojego życia razem z Roslyn? Jednak nie chciałem poznać odpowiedzi, umówiłem się z nim, że pozna ją tylko Roslyn.

 

W ciągu kilku sekund oczy Roslyn stały się lśniące, potem, po jej twarzy spłynęły najpiękniejsze łzy.

 


To nie jest jedyne zdjęcie Jamesa Day’a, które ma swoją historię. Na jego Facebookowym fanpage'u widnieją zdjęcia córek (panien młodych) wraz z ojcami. Fotografie przedstawiają nie tylko postaci, ale również emocje, które towarzyszą krewnym w wielkim dniu swoich dzieci.

 

 

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

4.43

Liczba głosów:

14

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook