Krzysztof Globisz pokazał, że nie ma rzeczy niemożliwych

Znany aktor po wylewie cierpi na afazję, wskutek której stracił zdolność mówienia. Walczy o powrót do zdrowia. Postanowił - wbrew wszystkim przeciwnościom - wziąć udział w wyjątkowym nagraniu psalmu. 

 

To historia niezwykła, pokazująca, że nie ma wykluczeń. Nie ma rzeczy niemożliwych. Ograniczenia stwarzamy sobie tylko my sami, w naszych głowach.

 

Realizacja tego nagrania to fascynująca historia o sile woli, o walce, o wierze w swoje możliwości, o świadomości swoich ograniczeń, o miłości, o bólu, o nadziei i o cierpliwości. Pełnia fascynującego człowieczeństwa.


Zobaczcie, posłuchajcie:

 

 

Biblia Audio to w pełni udźwiękowiona najważniejsza księga świata - słuchowisko z udziałem najlepszych polskich aktorów (m.in. Wojciech Malajkat, Jerzy Trela, Adam Woronowicz, Małgorzata Kożuchowska, Krystyna Janda) - w nowoczesnej oprawie muzycznej i dźwiękowej.

 

Globisz wspiera głuchych aktorów

 

Miesiącami spotykali się na próbach. Najpierw uczyli się komunikacji między sobą, wkładali w swoją pracę całe swoje serducha, mnóstwo tzw. "wolnego czasu". Wszystko robili całkowicie za darmo, bez żadnych honorariów, z potrzeby serca. Wsparł ich całym sobą Krzysztof Globisz, który udzielił swojego głosu w powstającym spektaklu.

 

Czytaj też: Są głusi i niedosłyszący. Na deskach teatru zagrają "Wojnę w niebie" »

 

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

4.83

Liczba głosów:

24

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook