Ta niesamowita siostra robi furorę w USA

(fot. youtube.com)

Siostra Alicia Torres z Chicago pomaga najuboższym i bezdomnym. Teraz wygrała jeden z najpopularniejszych w Stanach teleturniejów - Food Network. Poznaj jej historię i zobacz, co zrobi z wygraną.

 

Alicia Torres należy do zgromadzenia sióstr Franciszkanek. Jest odpowiedzialna za przygotowanie każdego dnia setek posiłków dla licznych bezdomnych i ubogich z Chicago: - Uważam, że to gromadzi ludzi razem i to jest najważniejsze - odpowiada s. Alicia na pytanie, dlaczego przygotowuje tak dobre posiłki.

 

W teleturnieju Food Network konkurowała z trzema innymi osobami w finale. Wygrała 10 tysięcy dolarów, które zostaną przekazane na dzieło, które prowadzi wraz z siostrami w Chicago. 

 

- To okazja, by pokazać ludziom największy problem naszego kraju: fakt, że ludzie są głodni, że boją się o to, co włożą do garnka - mówi o. Bob Lombardo, który pracuje z siostrami.

 

- Kiedy gotuję, chcę dzielić się miłością do Jezusa. Dlatego troszczę się o wszystko, co robię dla innych, dla tych, którym służę - mówi s. Alicia.

 

- Wszyscy mówią o tym, jak przygotowywane przez nią posiłki, są smakowite - mówi Erika Wright, która mieszka nieopodal misji. 

 

Nie ma wątpliwości, że takich sióstr potrzebujemy!

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

5

Liczba głosów:

18

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?