Pamiętaj o tej scenie przy każdej spowiedzi [WIDEO]

Catholic Gentleman

Zobacz poruszającą scenę, doskonale ukazującą czym jest pokuta, przebaczenie i pojednanie.

 

Spowiedź to ważny sakrament. Nie tylko odradza naszą więź z Jezusem, ale sprawia, że na nowo odnajdujemy sens życia i siły do nowych wyzwań. Często jednak to dopiero pokuta, przebaczenie i pojednanie - o których tak łatwo zapominamy - przynoszą prawdziwą radość i wolność. Świetnym tego przykładem jest niezwykła scena z filmu "Misja".


Rodrigo Mendoza jest byłym handlarzem niewolników, który spędził rok polując na indian Guarani i sprzedając ich w niewolę. Po zabójstwie brata najemnik trafia do więzienia, gdzie jest odwiedzany przez jezuitę, ojca Gabriela. Kapłan, po wysłuchaniu spowiedzi Mendozy, wzywa go do pokuty za grzechy. Były handlarz niewolników przyjmuje propozycję Gabriela i towarzyszy jezuickim misjonarzom podczas niebezpiecznej wędrówki przez dżunglę, ciągnąc za sobą zbroję i broń, których używał w swoim poprzednim życiu.


W drodze do misji, podróżnicy napotykają grupę indian Guarani. Chociaż jezuici nie mają wątpliwości jak zakończy się to spotkanie, sytuacja staje się bardzo napięta. Wszystko wskazuje na to, że Guarani zemszczą się na mężczyźnie, który wziął do niewoli tak wielu ich przyjaciół i krewnych. Tymczasem...


Zobacz niezwykłą scenę pokuty, przebaczenia i pojednania. Pamiętaj o niej przy każdej spowiedzi.

 

 

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

4.91

Liczba głosów:

32

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook