Papież wyjeżdża z Watykanu i bierze młodych na stopa

ŚDM Kraków 2016

Franciszek nie przestaje zaskakiwać. Zobacz, jak papież opuszcza Watykan swoim małym, białym samochodzikiem, zostaje zatrzymany przez zaskoczonego funkcjonariusza, a potem bierze młodych na stopa. "Are you ready?".

 

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

4.83

Liczba głosów:

23

 

 

Komentarze użytkowników (1)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

TajemniczaJejmosc 23:12:48 | 2015-10-11
Całkiem niezłe, ale mogłoby trwać 5 minut. Lub chociaż 3. I nie "w mój deseń" ta figurka przedstawiająca Ojca Świętego" jako ta przyczepiona do deski rozdzielczej. 

Piszę jak czuję i jak myślę. Nie należę już do młodzieży, a cieszę się ogromnie na to spotkanie w Polsce tylu milionów młodziaków, okazja do spotkania setek tysięcy ludzi z różnych krajów, do poznania siebie nawzajem, do zobaczenia, że mamy różne doświadczenia, różne są Ojczyzny, a można spokojnie spotkać się z Ojcem Świętym, przy Ołtarzu, w Sakramentach, a później przy wspólnych rozmowach, przy kanapce zdjedzonej razem na kolację, na śniadanie, przy zwijaniu śpiworów...To jest wspaniały czas. Też miałam swój. Teraz jest Wasz. Kiedy młodzi w wieku takim np. studenckim spotykają się, wówczas znikają powody do niezrozumienia, a pojawiają się dziesiątki powodów do ZROZUMIENIA wzajemnego. 

Oceń 3 2 odpowiedz

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?