Chociaż nie ma rąk i nóg, bije od niego radość

"Moi  rodzice uczyli mnie, że nawet jeśli nie znam powodu dla którego taki się urodziłem, to mam wybór: albo być złym za to, czego nie mam, albo być wdzięcznym za to, co mam."


Prawie 95 proc. młodych ludzi myśli o samobójstwie. 15 proc. z nich przyznaje się, że kiedyś próbowało je popełnić. Depresja, cierpienie, brak perspektyw i akceptacji to tylko niektóre z przyczyn takich statystyk.


Film, który za chwilę zobaczysz, jest wzruszającym świadectwem z podróży Nicka Vujicica do Chorwacji, Słowenii i jego rodzinnej Serbii. Zobacz, jak został przyjęty w tych państwach i przekonaj się, że jego przesłanie może być wciąż aktualne.


Jeśli zmagasz się z chorobą, nie potrafisz zaakceptować siebie albo zwyczajnie masz dość własnego życia - posłuchaj tego człowieka.

 

 


 

KWADRANS UWAŻNOŚCI. ĆWICZENIA DUCHOWE
Wojciech Werhun SJ

 

Potrzebujesz zwolnić? Daj sobie kwadrans. Czas tylko dla siebie. Żeby się zatrzymać. Żeby odkryć prawdę o sobie. Żeby znaleźć to, czego pragniesz. 49 ćwiczeń na uważność to indywidualny program rozwoju osobistego i duchowego. Nauczysz się trwać w obecności Boga, staniesz się kimś wdzięcznym i świadomym siebie. Każdy etap ćwiczeń wprowadzi Cię na głębszy poziom relacji z Bogiem i samym sobą.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

5

Liczba głosów:

11

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook