100-latka skoczyła ze spadochronem

Georgina Hardwood z Kapsztadu postanowiła uczcić swoje setne urodziny w dość nietypowy sposób: skoczyła ze spadochronem.

 

Był to jej trzeci skok w życiu. 100-latka nie zamierza jednak na tym poprzestać. Kilka dni później zaplanowała nurkowanie z rekinami.

 

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

5

Liczba głosów:

4

 

 

Komentarze użytkowników (3)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

~Alexa 16:57:45 | 2015-03-16
Super! Gratualcje dla tej pani, że ma w sobie tyle odwagi, żeby skoczyć. Ludzie piszą, (że to żaden wyczyn). Jasne.. ciekawe kto z nich by dał radę skoczyć. Bo najłatwiej jest nam krytykować innych nie wychodząc z domu i nic nie robiąc. A wiecie co jest piękne, złośliwi komentatorzy? Że tą panią te obelgi nie zranią, bo ona już zna swoją wartość. 
Poza tym, myślę, że ta pani robi to dla przyjemności. Dosłownie! Bo
ma do tego prawo. I myślę również, że ona nie chce, żeby się nad nią litować, tylko ją podziwać. A skok ze spadochronu jest wyzynem godnym PODZIWU! Nie przekona się o tym ten, kto nigdy nie spróbuje skoczyć. A takich ludzi jest niestety więcej. Co więc możemy zrobić? Pogratulować tej 100 letniej pani. Dziękuję ;)

Oceń 11 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~44 15:30:50 | 2015-03-16
Obym dożywszy tylu lat nie miała już takich pragnień... Jest w życiu czas na wszystko... Można? Można, ale czego to jest dowodem? Jakoś mnie zasmuciła ta pani...

Oceń 9 Pokaż odpowiedzi odpowiedz

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?