Para z legendarnego zdjęcia wciąż razem. To już 50 lat!

(fot. depositphotos.com)

W 1969 roku znaleźli się na okładce kultowego albumu z festiwalu Woodstock. Choć od tego wydarzenia minęło 50 lat to Bobbi i Nick nadal są razem. 

 

Jest rok 1969. W miejscowości Bethel w Nowum Jorku trwa właśnie festiwal, który po latach określany będzie "symbolem hippisowskiej epoki". 15 sierpnia na scenie pojawiają się m.in. Santana, The Who, Joe Cocker i Jimi Hendrix.

 

Koncer zostaje udokunetowany, a rok później trafia na rynek w postaci płyty winylowej. Na jej okładce widać przytuloną parę 20-latków. To Bobbi Kelly i jej chłopak Nick Ercoline, którzy dwa lata później biorą ślub. Małżeństwem są do dzisiaj. 

 

Miłość z okładki 

 

Gdy Bobbi i Nick wybrali się na festiwal mieli po 20 lat. Parą byli zaledwie od kilku miesięcy. Wspólny wyjazd na Woodstock był dla nich wtedy czymś zakazanym. “Kiedy masz 20 lat i ktoś mówi ci, że masz czegoś nie robić, tym bardziej to zrobisz. “ - wspomina po latach mężczyzna.


Zdjęcie, które trafiło na okładkę, zostało zrobione z zaskoczenia. Nick i Bobby wstali, by powitać wspólnie wschód słońca i tulili się do siebie owinięci kołdrą. Nie wiedzieli, że są fotografowani przez Burka Uzzle, a ich zdjęcie znajdzie się na okładce albumu z zapisem koncertu.

 

 

 

Para pobrała się dwa lata później i doczekała dwójki dzieci. Nick był stolarzem, a Bobbi pielęgniarką. Do dziś chętnie opowiadają swoją wyjątkową historię. Symboliczna fotografia na zawsze będzie przypominać im początek miłości, która trwa do dzisiaj.


"Dało nam to wiele wspomnień i możliwości. Jestem wdzięczna za to błogosławieństwo, że mogę dzielić się szczęściem i doświadczeniami z mężczyzną, którego niezmiennie kocham od 50 lat" - mówi ze wzruszeniem kobieta.

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

1

Liczba głosów:

1

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?