"Mam ogromny szacunek do zakonnic (…) Jestem dzieckiem gwałtu i wiem, że mama dała mi szansę na życie"

(fot. facebook.com / s. Eliza Myk)

Dominikanki z Broniszewic opowiadają o niezwykłym spotkaniu, do jakiego doszło w Warszawie. "Pan Przystojniak" - jak nazywają go siostry - nie tylko im pomógł, ale też podzielił się swoją wyjątkową historią.

 

Na profilu facebookowym s. Elizy Myk z Broniszewic pojawiło się zdjęcie oraz opis niecodziennego spotkania, do jakiego doszło wczoraj w Warszawie:

 

"Stoimy z Tymką zagubione w przejściu podziemnym w Warszawie 🤔🤔 i typujemy, którym wyjściem dotrzemy do celu.❓❓ Zauważył to pewien Przystojniak:😎 "Gdzie Siostry chcą dojść? Chętnie pomogę." 😊Okazało się, że podążamy w tym samym kierunku.😍😍 Było to okazją do wysłuchania krótkiej historii Pana Przystojniaka: "Ja mam ogromny dług wdzięczności do zakonnic. Wychowała mnie siostra zakonna, która dała mi więcej miłości niż moja mama. I mam szacunek do wiary katolickiej. Bo jestem dzieckiem gwałtu i wiem, że mama dała mi szansę na życie tylko dlatego, że była katoliczką." I pobiegł dalej Dzięki za to spotkanie. Serducho nam radośniej zabiło 💚💚💚"

Dominikanki z Broniszewic całym sercem za WOŚP. "Brakowało nam nawet na chleb. Jurek Owsiak odpowiedział od razu"<<

 

Stoimy z Tymką zagubione w przejściu podziemnym w Warszawie 🤔🤔 i typujemy, którym wyjściem dotrzemy do celu.❓❓ Zauważył...

Opublikowany przez Eliza Małgorzata Myk Poniedziałek, 18 lutego 2019

 

Przyznajemy, że sióstr Dominikanek nie da się nie lubić, a obserwując ich codzienną walkę o chłopaków nabiera się szacunku do wszystkich zakonnic w Kościele. :)

 

 

* * * 

 

W ostatnim czasie pojawiło się sporo złych wiadomości o katolikach i Kościele. Media tak mają, że skupiają się na złu i sensacji. Chcemy jednak dawać prawdziwy obraz, pokazać dobro, które płynie z Kościoła. Czy znasz jakieś dobre historie? Znasz fajnego księdza lub robicie coś fajnego przy parafii lub ze wspólnotą? A może przeżyłeś coś takiego, co zmieniło twoje życie? Napisz do nas (kliknij tutaj lub w baner) >>

 

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

4.2

Liczba głosów:

15

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook