Chłopiec z Zespołem Downa nie miał żadnych przyjaciół. Wtedy w jego życiu pojawił się pewien pies

Mama Hernana bardzo przeżywała, że jej nieśmiały synek jest samotny. Sytuację uratowała Himalaya, suczka rasy Labrador. Film, na którym widać, jak rodzi się ich przyjaźń naprawdę wzrusza.

 

5-letni Hernan Vegas pochodzi Buenos Aires. Urodził się z Zespołem Downa, ale jego największym problemem jest wyjątkowa nieśmiałość. Chłopiec wstydzi się tak bardzo, że nie ma przyjaciół. Wchodzenie w relacje z innymi jest dla niego niezwykle trudne. Pewnego dnia poznał jednak Himalayę - biszkoptowego psa rasy Labrador. Między nimi narodziła się przyjaźń.

 

 

"Hernan, jest wycofany i unika kontaktu fizycznego" - mówi jego matka, Ana Marta Vegas. "Nie lubi być dotykany, ale Himalaya nalegał cierpliwie, a ona była tak delikatny, że ​​w końcy mu się udało. To wzruszające, dla niego jest gotowy zrobić wszystko".

 

W filmie, który stał się popularny w portalu YouTube, widzimy Himalayę, która uporczywie ale też z delikatnością próbuje zwrócić na siebie uwagę wyraźnie nieśmiałego Hernana. Hernan na początku jest nieufny, ale w końcu znajdują wspólny język. Następuje przełom i w końcu Hernan otwiera się ściskając Himalayę.

 

 

* * * 

 

W ostatnim czasie pojawiło się sporo złych wiadomości o katolikach i Kościele. Media tak mają, że skupiają się na złu i sensacji. Chcemy jednak dawać prawdziwy obraz, pokazać dobro, które płynie z Kościoła. Czy znasz jakieś dobre historie? Znasz fajnego księdza lub robicie coś fajnego przy parafii lub ze wspólnotą? A może przeżyłeś coś takiego, co zmieniło twoje życie? Napisz do nas (kliknij tutaj lub w baner) >>

 

 

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

5

Liczba głosów:

7

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook