Ujawniono tajny projekt Meghan Markle. Księżna jest zaangażowana w niego od kilku miesięcy

(fot. Felix Josephat / flickr.com)

O tym, że Meghan Markle zaangażuje się w działalność charytatywną mówiło się od czasu jej zaręczyn z księciem Harrym, dopiero niedawno ujawniono szczegóły jej pracy.

 
Choć od ślubu książęcej pary minęło już kilka mięsięcy dopiero niedawno ujawniono szczegóły działalności, w którą zaangażowana jest Meghan. Okazuje się, że w charytatywnym projekcie uczestniczy ona już od stycznia.
 
Pałac Kensington poinformował w poniedziałek, że od początku roku księżna co pewien czas odwiedza kuchnię Al Manaar Centre w zachodnim Londynie. Jest to miejsce, w którym grupa kobiet, poszkodowanych w pożarze Grenfell Tower,  gromadzi się, by wspólnie gotować dla swoich bliskich i rodzin oraz lokalnej społeczności, a przy okazji zacieśnić więzy z ludźmi. 
 
 
"W miarę jak kobiety gotowały wspólnie i wymieniały się przepisami, społeczność zaczęła się integrować i wzmacniać. Zaczęło być o niej głośno, dołączało coraz więcej kobiet - tak powstał Hubb Community Kitchen"  inforumje Pałac Kensington.
 
 
Wspólna pasja do gotowania zaowocowała powstaniem ksiązki kucharskiej, do której wstęp napisała księżna. W publikacji znajduje się 50 przepisów, a dochód z jej sprzedaży zostanie przekazany na rozbudowę kuchni i jadalni oraz ich utrzymanie. Założycielki Al Manaar Centre planują działać w niej siedem dni w tygodniu.
 
Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

3.4

Liczba głosów:

5

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?