Dlaczego warto mieć dzieci? [WIDEO]

Powiedzą ci, że zwariowałeś; że nie wiesz, w co się pakujesz; że jeszcze za wcześnie. Twoje życie będzie całkowicie inne; twój dom i samochód przestaną służyć tylko tobie. Ale mimo to nie będziesz chciał nic zmienić. Bo będzie to najszczęśliwszy okres twojego życia.

 

Choć świat uważa inaczej, dzieci to błogosławieństwo. Przekonaj się sam.

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

4.38

Liczba głosów:

13

 

 

Komentarze użytkowników (2)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

MR 17:22:21 | 2016-03-17
Tylko ten kto ma dzieci może przeżyć radość widząc i przeżywając jak  są naszym odbiciem, jak udało się przekazać im to co ważne i dobre, a nawet uniknąć w części naszych błędów. Rodzicami i dziadkami jesteśmy całe życie, ale do tego trzeba DOROSNĄĆ! mamy ich nauczyć nie tylko jak być rodzicami i dziadkami, ale jak godnie sie zestarzeć i nauczyć ich nie jak się umiera, ale jak sie odchodzi do Ojca. Bardzo bym, chciał to przekazać właściwie.
Kim byłbym bez dzieci? Samotnym staruchem coraz bardziej zgryźliwym z nadmiarem czasu i malejącą ilością możliwości życiowych. A tak na  moje narzekania przypominają to co powiedziałem kiedyś, że już 3 000 lat temu chiński mędrzec Kung Cy (zwany Konfucjuszem) stwierdził, że wszystko idzie ku gorszemu, kultora upada,młodzi nie szanują autorytetów i to wszystko wkrótce źle się skończy.
Dziś dzieci są kręgiem moich najlepszych przyjaciół, a wnuki źródłem ogromnej radości. Ostatnio najmłodsza dwuletnia wnuczka oznajmiła mi koniec epoki pieluszkowej - 'Dziadziu - zrobiłam kupkę!". Czy może byc coś piękniejszego?

Oceń 8 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

Kamila 16:53:44 | 2016-03-17
Jasne, najlepiej mieć od razu duże dzieci. W dodatku takie mądre, jak Miłosz Skrodzki

Oceń 7 1 odpowiedz

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook