Ta reklama pokazuje, czego brakuje nam wszystkim [WIDEO]

Kibice NFL z okazji jednego z najważniejszych świąt sportu w USA obejrzeli nie tylko finałowy mecz footballowych mistrzostw kraju, ale także przygotowane specjalnie na tę okazję koncerty i najlepsze reklamy telewizyjne.

 

Wśród nich ukazała się także reklama Toyota USA pod hasłem "We’re all one team" ("Wszyscy jesteśmy jedną drużyną"). "To prawdopodobnie najlepsza patriotyczna reklama ever" - napisał w komentarzu jeden z internautów. 

 

Reklama zrobiła furorę w mediach społecznościowych nie tylko dlatego, że wielu ujrzało w niej odniesienie do aktualnej sytuacji politycznej w kraju. Jest bardzo pozytywna i pełna humoru.

 

Zobaczcie sami!

 

 

Papież Franciszek wielokrotnie mówił o ludziach reprezentujących różne kultury, narodowości czy wyznania jako "jednej rodzinie" - szczególnie w kontekście rozmaitych wyzwań, kryzysów i niebezpieczeństw. O osobach wyznających różne religie mówił zaś - "wszyscy jesteśmy dziećmi Boga". Ojciec Święty prosił w jednej ze swoich intencji modlitewnych: "Aby szczery dialog między ludźmi wyznającymi różne religie przyniósł owoce pokoju i sprawiedliwości".

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

2.5

Liczba głosów:

26

 

 

Komentarze użytkowników (2)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

Adam80 07:41:41 | 2018-02-23
Jak Polak obraża żyda to jest antysemitą tak? A jak żyd obraża Polaka to czym jest? A może żyd nikogo nigdy nie obraził i nie zdradził, nawet żyd żyda?

Oceń odpowiedz

Zgłoś do moderacji

Adam80 21:49:09 | 2018-02-15
wszystko ok, tylko dlaczego Żydzi i Muzułmanie nie tolerują Katolików? a jak katolik nie toleruje jednego albo drugiego to jest antysemitą albo rasistą??? tutaj jest problem w nienawiści do Katolików

Oceń 17 5 odpowiedz

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?