Adidas odrzucił reklamę, która robi furorę w sieci [WIDEO]

Młody student przesłał Adidasowi propozycję filmu promującego buty. Gdyby firma wykorzystała spot, dziś miałaby reklamę niemal tak popularną jak słynny filmik Allegro. Zobaczcie, dlaczego tak wielu internautów pokochało dzieło młodego, zdolnego reżysera.

 

Film przedstawia starszego pana, który został zamknięty w ośrodku dla starszych osób. Po zdjęciach w jego pokoju widzimy, że zajmował się kiedyś profesjonalnym bieganiem. Po tym, gdy widzi inne osoby nadal uprawiające ten sport, wyjmuje swoje zakurzone buty i... coś staje mu na przeszkodzie.

 

Adidas niestety nawet nie odpisał młodemu reżyserowi. Niech żałują!

 

Obejrzyj film:

 

 

Spot został wyreżyserowany przez Eugena Merhera, który ukończył studia na akademii filmowej w Niemczech. Na jego profilu na youtube znajduje się kilka innych reklam. 

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

5

Liczba głosów:

13

 

 

Komentarze użytkowników (3)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

urszula.renata 08:50:02 | 2017-01-08
Obejrzałam. Wg. mnie film jest kontrowersyjny i opis, że mężczyzna został zamknięty w ośrodku dla starszych osób... Film przedstawia realia raczej sprzed kilkudziesięciu lat, niż obecne. Ktoś oglądając taką reklamę może pomyśleć, że tak traktuje się starszych, chorych ludzi w domach opieki. Pracuję w domu opieki, dlatego film mi się nie podoba. Przedstawia bardzo negatywnie, w moim odczuciu isnstytucjie zajmujące się pielęgnacją chorych, a to nie jest zgodne z rzeczywistością. Dlatego nie dziwi mnie, że Adidas odrzucił tą reklamę.

Oceń 2 4 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

andrzej_a 18:08:07 | 2017-01-06
Żyjemy obecnie w skomercjalizowanym świecie, który wcale nie daje człowiekowi więcej wolności, niż poprzedni komunizm.

W tym świecie człowieka zniewalają koncerny oraz instytucje finansowe. Dla jednych jesteś ich klientem i zarazem ich stałym źródłem utrzymania. Dla drugich niewolnikiem, który sprzedał im swoją wolność.
Trzecim kagańcem każdego człowieka jest stanowione prawo.

Proszę nie mylić prawa Bożego, które daje człowiekowi wolność (od zniewalającego świata upadłych) z prawem stanowionym przez ludzi nierzadko sług upadłych.


Siłą napędową tego świata niewoli jesteśmy my sami.
Zrodzone podziały na swoich i obcych stanowią doskonałą motywację dla wielu zindoktrynowanych grup społecznych.
Antagonizowanie samych grup jest już dopełnieniem systemu ustalającego wciąż nowy wektor destrukcyjnych sił.

Raz wrogami są "niechciane" dzieci innym razem "zramolali" starzy ludzie. Na przeciw nim ustawiane są "wyrodne" matki oraz "wyrodne" dzieci.
Antagonizacja jest narzędziem do wprowadzania nadzoru wedle klucza dziel i rządź.

A my zwykli ludzie bezmyślnie poddajemy się ideologiom śmierci tego świata upadłych, gardząc prawem Bożym i myląc je z wszechobecnym niewolnictwem.

Bóg wcale nie pragnie naszej niewoli, chce każdego człowieka wyrwać z kajdanów upadłych. Jednak na przeszkodzie staje Bogu nasza wolna wola, która nierzadko jest tak głupia, że trudno ją pojąć.

Oceń 7 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

Anakin 13:55:56 | 2017-01-06
Dobrze, że nie kupili. Żle, że filmik kązy w takiej formie nadal w zasadzie reklamując jedną z firm.

Zaczynamy sie przyzwyczxajać, że emocje są usprawiedliwieniem wszystkiego. Ze wszystko jest na sprzedaż. Odpowiednim nastrojem i muzyką, mozna taką samą wzruszającą reklamą promowac np. Parenthood Planned.

A filmik jest po prostu podrasowanym motywem Lotu nad kukułczym gniazdem i nieczym więcej.

Oceń 15 12 odpowiedz

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?