Polska, katolicka społeczność biznesowa rusza na podbój świata

(fot. shutterstock.com)

Akcjonariusze ze Stanów Zjednoczonych, Francji i Wielkiej Brytanii nabywają akcje polskiej, katolickiej społeczności przedsiębiorców - Towarzystw Biznesowych SA.

 

- Celem sprzedaży akcji spółki Towarzystwa Biznesowe SA jest pozyskanie kapitału potrzebnego do wejścia na zachodnie rynki. Stąd obecność wśród akcjonariuszy osób z krajów, do których chcemy rozpocząć ekspansję, jest dla nas bardzo cenna. - podkreśla Maciej Gnyszka, pomysłodawca i założyciel Towarzystw Biznesowych.

 

Towarzystwa Biznesowe to głównie spotkania biznesowe, mające na celu networking i współpracę przedsiębiorców o katolickich korzeniach i tradycyjnych poglądach. Maciej Gnyszka opisuje je w następujący sposób - marzyłem o tym, by porządni, konserwatywni przedsiębiorcy, którzy nie wiedzą o sobie, żyjąc w przekonaniu, że są mniejszością - w końcu się poznali. Ale nie tylko poznali! By zaczęli ze sobą współpracować! Robić dzięki sobie biznes, a nie tylko ze sobą. Choć samo to, że zrobią ze sobą, już będzie osiągnięciem. Po co? Po to, by dzięki wpływowi ekonomicznemu zmieniać świat w wymarzonym przez nas kierunku!

 

TB działają w Polsce od ponad sześciu lat. Organizują śniadania networkingowe w największych miastach w Polsce: w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach, Krakowie, Lublinie i Trójmieście. Do regularnych spotkań dochodzi także w: Białymstoku, Łodzi, Rzeszowie i Siedlcach.

 

Zakup akcji Towarzystw Biznesowych to dobrze zapowiadająca się inwestycja. Przemawia za tym między innymi fakt, że średnio wskaźniki finansowe firmy co roku zwiększają się o połowę. Założyciele mają wielkie plany i apetyty. - W 2015 roku osiągnęliśmy wynik zbliżający się do 1 000 000 zł przychodów. Dlaczego więc zmieniać biznes tylko w Polsce, skoro można także na świecie? - uśmiecha się Gnyszka.
 

Na kilka dni przed planowanym zakończeniem emisji, Towarzystwom Biznesowym udało się osiągnąć cel jakim była sprzedaż akcji za 400 000 złotych. Po tak dużym sukcesie, spółka bierze pod uwagę możliwość ogłoszenia emisji prywatnej. Utworzony został również wszelkich specjalny adres email do obsługi zapytań obecnych i przyszłych akcjonariuszy:

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

4.11

Liczba głosów:

9

 

 

Komentarze użytkowników (1)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

wieslawzk 10:14:03 | 2016-07-22
Przy całej pożytecznej działalności Towarzystwa, warto od strony inwestycyjnej pamiętać, że spółka jest w początkowej fazie rozwoju -  w przypadku, gdy będzie chciała wejść w przyszłości na giełdę prawdopodobne są kolejne emisje akcji, które rozwodnią akcjonariat i mogą zmniejszyć stopę zwrotu. Podejrzane jest też to, że spółka - chcąc przyciągnąć inwestorów - nie publikuje sprawozdania finansowego (przynajmniej nie znalazłem takowego na stronie oferty), podaje tylko wybiórcze dane. Zalecałbym ostrożność w podejmowaniu decyzji inwestycyjnych.
Pozdrawiam,
Wiesław
www.przeplywypieniezne.pl

Oceń 2 odpowiedz

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook