Mężczyzna 2.0 - rzecz o męskości i ojcostwie

"Mężczyzna 2.0" to coś więcej niż dobra książka czy poradnik na temat męskości. Te nagrania to słowa ludzi, którzy odnieśli sukces. Zadają oni sobie pytania, które być może jeszcze nie przyszły Ci do głowy, i znają drogę, na której warto szukać odpowiedzi.

 

Jakie wizje i jakie kariery we współczesnym świecie są podpowiadane mężczyznom? Czy są one zgodne z męską naturą? Czy jest w nich odpowiedzialność za innych, miłość i opiekuńczość, które są niezbędnymi elementami wzrostu i zarazem szczęścia mężczyzny?

 

7 autorów - ludzi, którzy są specjalistami i pasjonatami - dzieli się z nami wieloletnim doświadczeniem i porusza zagadnienia na temat męskości i ojcostwa:

 

    co to znaczy być mężczyzną we współczesnym świecie?

    spełnienie mężczyzny w związku z kobietą,

    rola mężczyzny w relacjach z dziećmi,

    mężczyzna w relacji z Bogiem.

 

Robert Friedrich mówi o tym, co w rodzinie najważniejsze. Podkreśla, do czego jest powołany mąż i przyznaje, że też czasem nie daje rady. Jacek Pulikowski dokładnie opisuje wzorce męskości i nie boi się wysoko stawiać poprzeczki współczesnym mężczyznom. Ksiądz Mirosław Maliński wyraźnie rozróżnia role damskie i męskie w relacjach z dziećmi, nie pozostawiając wątpliwości, czyim zadaniem jest wyprowadzenie dzieci w świat. Ksiądz Piotr Pawlukiewicz z humorem opowiada o ojcostwie i jego znaczeniu w życiu dziecka. Maria Popkiewicz-Ciesielska mówi przede wszystkim o relacjach damsko-męskich i zachęca do odkrywania pragnień drugiej osoby. Monika i Marcin Gajdowie dzielą się swoim doświadczeniem na temat rodzicielstwa, podpowiadając, jakich błędów można uniknąć.

 

Mężczyźni, których usłyszymy w tym audiobooku, mają za sobą lata różnych doświadczeń: bycia synem, mężem i ojcem, a nawet dziadkiem, także spełnienia w pracy zawodowej czy duszpasterskiej. Kobiety, które do nas mówią, to pełne charyzmy matki, które budują przez lata autorytet ojca w rodzinie, które we współpracy z mężem wychowywały dzieci, a także w swojej pracy zawodowej są specjalistkami w zakresie rodziny, więzi i wychowania.

 

Żadne z nich nie teoretyzuje, ich głos to stuprocentowa praktyka!

 

 

Mężczyzna 2.0 nie daje się nabrać na marne kariery, które podpowiada świat, nie znajduje w nich szczęścia. Jego przeznaczeniem i terenem spełnienia jest ojcowanie (w szerokim tego słowa znaczeniu).

 

"Mężczyzna 2.0" to mocne świadectwa ludzi - z krwi i kości - mężczyzn i kobiet takich jak ty, którzy odnieśli sukces w życiu osobistym, zawodowym i społecznym - odkryli rolę mężczyzn i ojca w rodzinie i świecie. Nagrania dotyczą przede wszystkim męskości, jednak nie oznacza to, że wyłącznie dla mężczyzn są przeznaczone.

 

Powaga i humor w jednym. Brzmi tajemniczo? Owszem. To audiobook dla odważnych, dla tych, którzy męski świat traktują poważnie. Jeśli jeszcze nie jesteś jednym z nich - zrób pierwszy krok i zaryzykuj!

 

Wspomóż Nas
Tagi: ojcostwo

Twoja ocena:

Średnia ocen:

5

Liczba głosów:

4

 

 

 

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook