Na tę płytę warto było czekać. Bierzcie i wierzcie!

Statystyki youtube'a mówią same za siebie. Single z pierwszej płyty niemaGOtu robią furorę. Od dziś możesz posłuchać wszystkich kawałków.


Na początku było Słowo: "Zapiszcie teraz sobie ten oto hymn" (Pwt 31,19). Tak też zrobiliśmy i ku naszemu zdziwieniu powstał hymn Światowych Dni Młodzieży. Oszołomieni Bożą hojnością postanowiliśmy grać dalej, zwłaszcza że Słowo ponaglało usilnie, nakazując: "Pocieszajcie mój lud, pocieszajcie!" (Iz 40,1). Posłuchaliśmy, a niniejsza płyta jest owocem tego posłuszeństwa. Dlatego też, zapraszając Was do jej nabycia, zachęcamy: nie dajcie się prosić! Dajcie się pocieszyć!

 

Chcesz nabyć płytę? Odwiedź stronę www.niemagotu.pl

 


Na krążku znajdziecie jedenaście utworów autorstwa Kuby Blycharza, w tym "Nie mądrość świata tego [Marana tha]", "Nie ma Go tu, wstał [Alleluja]" czy wreszcie oficjalny Hymn Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016 "Błogosławieni miłosierni". Prócz wymienionych wyżej, płyta zawiera piosenki dotychczas niepublikowane, jak również finalne aranżacje zamieszczonych wcześniej w sieci nagrań "Amen", "Godzien" i "Nie umrę".


W trakcie prób oraz prac w studio, wybiegając nieznacznie w przyszłość, prosiliśmy dla Was o uszy do słuchania i serca otwarte, zdolne przyjąć jak najpełniej Ewangelię o powstałym z martwych Jezusie, Synu Boga. Stąd dziś bez lęku dajemy Wam wszystkim, którzy tej płyty słuchacie (rzecz jasna legalnie!) gwarancję wzrostu w wierze, mówi bowiem Pismo, że "wiara jest ze słuchania, słuchanie zaś przez słowo Chrystusowe" (Rz 10,17). Wszystko się zgadza. Bierzcie i wierzcie!

 

 

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

5

Liczba głosów:

16

 

 

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook