Sympatia, miłość… a może nawet małżeństwo

Już po raz kolejny Akademickie Stowarzyszenie Studenckie Soli Deo zaprasza na spotkania z cyklu "Sympatia Miłość Małżeństwo".  W tym roku nastawimy budziki na miłość, ponieważ myślą przewodnią jest "Nie prześpij miłości".

 

Zaczniemy od czegoś na ząb, ponieważ już 19 maja 2016 roku o godz. 19:00 w Auli I budynku 32 na SGGW weźmiemy "Coś do kochania i frytki na wynos" razem z księdzem Przemysławem Kawą Kaweckim, gdzie  będziemy  mówić o rozwoju relacji w związku, jak nie popaść w rutynę i dlaczego trzeba mówić ,,Kocham Cię'' do najbliższej nam osoby. Następnie 23 maja o godz. 18:00 w tym samym miejscu o temacie: Jak wygrać w "te sprawy"… powiedzą Państwo Wołochowiczowie, którzy są małżeństwem od 34 lat. Ostatnim spotkaniem będzie konferencja z Mirą Jankowską, która 24 maja o godz. 19:00 w Auli A na SGH powie nam o początkach związku i budowaniu trwałej relacji. A w międzyczasie zapraszamy na bal w ramach tegorocznej edycji, który odbędzie się już 21 maja. Będziemy bawić się do białego rana na Krakowskim Przedmieściu 62. Więcej informacji oraz link do zapisów znajdziecie na FB


Gorąco zapraszamy!!!

Dokładniejsze informacje znajdziecie na naszym profilu na Facebooku:
https://www.facebook.com/sympatiamiloscmalzenstwo/

 

Udział w konferencjach jest bezpłatny, natomiast udział w balu kosztuje 23 zł dla członków ASK Soli Deo i 28 zł dla osób spoza Stowarzyszenia.

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

0

Liczba głosów:

0

 

 

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook