Porozmawiajmy o miłości na serio

W dniach 14-22 maja odbędzie się kolejna edycja spotkań w ramach projektu Tak na Serio. Podczas nich uczestnicy porozmawiają m.in. o tym, dlaczego warto modlić się o dobrą żonę i męża, jaką rolę odgrywa przyjaźń w związku, jakie są metody leczenia problemów z płodnością.


Spotkania odbywają się w ramach tygodnia modlitw o powołania do małżeństwa, a rozpoczynają w przeddzień uroczystości Zesłania Ducha Świętego. Przeznaczone są dla wszystkich, również osób samotnych, zakochanych oraz narzeczonych. W programie TnS każdy, kto szuka swojego powołania oraz odpowiedzi na nurtujące go pytania, znajdzie coś dla siebie.


W ramach projektu zostały przewidziane konferencje tematyczne. Podczas nich zostaną poruszone tematy takie jak: rola przyjaźni w budowaniu fundamentów małżeństwa, miejsce seksu i czystości w związku, dialog i komunikacja w związku, czy metody leczenia problemów z płodnością. Wśród prelegentów znajdą się między innymi: ks. Dr hab. Robert Skrzypczak, warszawski duszpasterz akademicki, wykładowca teologii dogmatycznej, autor wielu książek z tematyki wiary, Anna i Krzysztof Łoskotowie - małżeństwo z 44-letnim stażem, zaangażowani w ruch "Małżeńskie Drogi", czy lek. medycyny Natalia Suszczewicz - ekspert od naprotechnologii, pracownik Instytutu Rodziny.


Spotkania Tak na Serio odbywają się każdego dnia od 14 do 22 maja włącznie w warszawskiej parafii NMP Matki Zbawiciela przy ul. Olimpijskiej 82/84. Każda konferencja zostanie poprzedzona Mszą Świętą, podczas których będziemy prosić między innymi o łaskę powołania do małżeństwa dla samotnych oraz osób będących w niesakramentalnych związkach. Spotkaniom towarzyszyć będą świadectwa małżeństw oraz zakochanych z różnym stażem, którzy opowiedzą o swoich doświadczeniach w budowaniu relacji na różnych etapach związku. W dniu 21 maja odbędą się specjalne warsztaty dla par, na które należy wysłać swoje zgłoszenie drogą mailową: [email protected]


Pozostałe spotkania mają charakter otwarty.
Już dziś serdecznie zapraszamy!

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

4.57

Liczba głosów:

7

 

 

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?