A A A

Kim jesteśmy

Towarzystwo Jezusowe (jezuici) oraz istniejące ponad 140 lat Wydawnictwo WAM, poszukując nowych sposobów pozytywnego oddziaływania na współczesne społeczeństwo, zdecydowali się otworzyć portal społecznościowo-informacyjny DEON.pl.

 

Portal adresujemy przede wszystkim do odbiorców w wieku "25 plus". Mamy jednak nadzieję, że wszyscy, którzy będą go odwiedzać, znajdą w nim coś dla siebie.

 

Misją portalu jest informowanie o znaczących wydarzeniach społecznych oraz interpretowanie tych wydarzeń z punktu widzenia Kościoła, a także komentowanie wydarzeń kościelnych i przybliżanie ich znaczenia naszym Użytkownikom. Bycie łącznikiem pomiędzy religią a życiem społecznym nie jest możliwe bez zapewnienia przyjaznego miejsca dla otwartych i inspirujących dyskusji na tematy religijne, społeczne, polityczne i kulturalne.

 

Mamy nadzieję, że udostępnione przez nas narzędzia (komentarze, forum dyskusyjne, tworzenie profili, dodawanie artykułów, tworzenie galerii) zachęcą wielu użytkowników do włączenia się w naszą społeczność, do współtworzenia portalu oraz wspierania jego misji.

 

Portal od początku był i jest tworzony w duchu ignacjańskiej tradycji „odnajdowania Boga we wszystkich rzeczach”, stąd nie mogło tu zabraknąć elementów przydatnych w codziennym życiu, tj. pogody, kalendarza imion, kursów walut, działu porad życiowych, kulinarnych etc. Waszej uwadze polecamy także promowaną przez nas czytelnię wartościowej prasy i książek oraz działalność dobroczynną.

 

DEON.pl - nowocześnie o życiu i Kościele

 

Obecnie (dane za luty 2016) portal może sie pochwalić wynikami rzędu ponad 1 000 000 unikalnych użytkowników miesięcznie, którzy generują ponad 5 000 000 odsłon. 

 

 

 

Napisz do nas na adres:  Twitter @deon_pl Facebook DEON.pl

 

 

 

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook