Kalendarz

Rekolekcje: "Matka Boża w życiu chrześcijanina"

Data rozpoczęcia: Piątek, 24 Maja 2019 godz. 18:00
Data zakończenia: Niedziela, 26 Maja 2019 godz. 14:00
Miejscowość: Zakopane
Organizator: Dom Rekolekcyjny "Księżówka"
Kontakt: Dom Rekolekcyjny "Księżówka" Al. Przewodników Tatrzańskich 2 34 - 500 Zakopane tel. 18 20 151 33 email: [email protected] www.rekolekcje-dla-doroslych.webnode.com
Udział: Płatny
Adresaci: osoby dorosłe (świeckie i konsekrowane).
Rekolekcje dotyczące poznania osoby Maryi, Matki Bożej – kim jest dla nas, jaką spełnia rolę w prywatnym życiu każdego z nas, co to znaczy, że jest naszą Matką? Jakie było codzienne życie Matki Bożej? Jakie było Jej życie duchowe? I jak może ono wpływać na nasze życie wewnętrzne? Dużo ciekawych informacji o Matce Bożej, propozycje pracy indywidualnej o pogłębianiu życia wewnętrznego na wzór Maryi.
Nauka starych pieśni do Matki Bożej. Dużo modlitwy i indywidualna adoracja Najświętszego Sakramentu. Możliwość spowiedzi, codzienna Msza św. Możliwość rozmów indywidualnych z Księdzem Rekolekcjonistą.
Ks. Piotr Kabulski jest kapłanem Archidiecezji Warszawskiej i od wielu lat głosi rekolekcje. Na co dzień jest duszpasterzem, spowiednikiem, rekolekcjonistą i duszpasterzem osób bezdomnych. Pokazuje sprawy wiary w sposób niestandardowy, prostując myślenie uczestników rekolekcji oraz pokazując, jak na dany aspekt wiary można spojrzeć w sposób zupełnie nowy.
Rozpoczęcie: piątek godzina 18:00. Zakończenie: niedziela godzina 14:00.

wstecz

 

 

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook