Kalendarz

Dźwiękczynienie 2019

Data rozpoczęcia: Sobota, 25 Maja 2019 godz. 10:00
Data zakończenia: Niedziela, 26 Maja 2019 godz. 19:00
Miejscowość: Wrocław
Organizator: Wspólnota Jednego Ducha przy DA Redemptor we Wrocławiu
Udział: Bezpłatny

Bogu niech będą dźwięki!

Marzysz o tym, by śpiewać w chórze? Chcesz się podzielić swoimi talentami? Lubisz modlić się muzyką? Zapisz się na nasze warsztaty i weź ze sobą przyjaciół!

Pięć lat temu we Wrocławiu urodziła się śmiała, a wręcz brawurowa idea zorganizowania warsztatów i koncertu muzycznego uwielbienia, podczas których profesjonalni lokalni muzycy spotkaliby się z wokalistami-amatorami, by po dniu wytężonej pracy na co najmniej trzy głosy z energią wyśpiewać: „Bogu niech będą dźwięki!”.

Inicjatywa, która nazywa się Dźwiękczynienie, odbywa się w gościnnych murach Duszpasterstwa Akademickiego Redemptor we Wrocławiu przy ul. Wittiga, a jej organizatorem jest postakademicka Wspólnota Jednego Ducha, która działa przy tym duszpasterstwie.

W tym roku spotykamy się 25 i 26 maja. Talenty uczestników warsztatów będzie szlifować Barbara Garus, magister sztuki, chórmistrz, rytmik, pedagog, animator kultury i członek IVTOM (International Voice Teachers of Mix). Muzycznie wspiera nas niezawodny Projekt Selah. Przedsięwzięcie jest bezpłatne i otwarte dla ludzi w każdym wieku. Zapisy trwają do 22 maja – wystarczy wysłać e-mail na adres [email protected] i zgłosić swój akces.

W poprzednich latach udawało nam się zbierać kilkudziesięcioosobowy spontaniczny ogólnopolski chór. Okazuje się, że we Wrocławiu jest miejsce i potrzeba, by wspólnie chwalić Pana, śpiewem, tańcem, muzyką w rytmie jazzu, samby i bossa novy, klaskaniem w dłonie i z serca płynącą radością.

Więcej o Dźwiękczynieniu można znaleźć tutaj: http://www.projektselah.pl/2019/04/12/%EF%BB%BFdzwiekczynienie-2019-ruszaja-zapisy/ oraz tutaj: https://www.facebook.com/WspolnotaJednegoDucha/, a także na witrynie zaprzyjaźnionego Radia Rodzina: http://www.radiorodzina.pl/22420,bogu-niech-beda-dzwieki-doacz-do-choru-uwielbienia-dwk/

wstecz

 

 

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook