Kalendarz

Konferencja ZOOM+

Data rozpoczęcia: Czwartek, 2 Maja 2019 godz. 16:00
Data zakończenia: Niedziela, 5 Maja 2019 godz. 14:00
Miejscowość: Warszawa
Organizator: OM Polska
Kontakt: [email protected] www.zoom.org.pl www.facebook.com/konferencjazoom
Udział: Płatny
Koszt udziału: 90 zł (z kodem zniżkowym: DEON)

ZOOM+ to konferencja dla wszystkich chrześcijan (konferencja międzywyznaniowa i międzynarodowa), którzy pragną odkrywać Boże powołanie, przygotowywać się do efektywnej służby i poszerzać duchowe horyzonty, poznając dynamikę rozwoju i wyzwania współczesnego Kościoła w Polsce i na świecie. To majówka w Warszawie, pełna inspirujących spotkań, rozmów, modlitwy i uwielbienia.

Szczególnie ważni w naszej czterodniowej konferencji są dla nas mówcy – misjonarze, pastorzy i liderzy służb z całego świata. Właśnie w trakcie ZOOM+ będziemy mogli czerpać inspircję i praktyczną wiedzę, poznając świadectwo ich życia dla Chrystusa i ludzi. Nasi goście to m.in Gabby Markus, pochodzący z Nowej Gwinei misjonarz, prowadzący w ramach Operation Mobilisation działalność ewangelizacyjną i dobroczynną w Grecji; Avi Snyder, Żyd Mesjanistyczny i lider służby Jews For Jesus, od dziesiątek lat głoszący Dobrą Nowinę o Jezusie Żydom w Europie i USA; Radosław Siewniak, prezes Stowarzyszenia Do Źródła, aktualnie pracujący i dzielący się Ewangelią z muzułmanami na Bliskim Wschodzie; abp Winnie Owiti z Kenii, pełna energii przywódczyni Kościoła Głos Zbawienia prowadząca sierocińce i szkoły dla setek dzieci; ks. Leszek Czyż, wieloletni organizator Tygodni Ewangelizacyjnych w Dzięgielowie; pastor Mateusz Jakubowski z Polkowic, zaangażowany w służbę apologetyczną na portalu Myślę Więc Wierzę i wielu innych, równie interesujących gości z Polski i świata.

Spotkanie z bogatą rzeczywistością globalnego Kościoła odbędzie się w ramach kreatywnie zorganizowanych, dynamicznych warsztatów, seminariów i sesji. W trakcie trwania konferencji towarzyszyć nam będzie także Globalna Wioska, czyli przestrzeń wystawiennicza, dająca możliwość osobistego spotkania z ludźmi, którzy na co dzień żyją Ewangelią w swoich społecznościach i na krańcach ziemi. Kino, koncerty i eksperymentalne elementy programu dopełniają doświadczenia ZOOM+. Pragniemy, by czas ten był przy tym spędzony w społeczności z Bogiem, którego będziemy mogli wspólnie uwielbiać, słuchać, a także przyjmować Jego powołanie dla nas.

Chcielibyśmy najgoręcej zaprosić wszystkie zainteresowane osoby z całej Polski w każdym wieku (poprzednie edycje zgromadziły uczestników z 90 miast i miejscowości). Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.zoom.org.pl, na której zamieściliśmy szczegółowy program konferencji.

Zobacz program, poznaj naszych gości i zarejestruj się na: www.zoom.org.pl
Filmik promocyjny: [url">https://www.youtube.com/watch?v=ebKr4ipA17c
Strona na Facebooku: [url">https://www.facebook.com/konferencjazoom
Wydarzenie na Facebooku: [url">https://www.facebook.com/events/391696198309063/
Zdjęcia z poprzedniego ZOOMu: [url">https://www.facebook.com/pg/konferencjazoom/photos/?tab=albums

wstecz

 

 

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook