Kalendarz

Rekolekcje: Tajemnica św. Michała Archanioła

Data rozpoczęcia: Piątek, 7 Czerwca 2019 godz. 18:00
Data zakończenia: Niedziela, 9 Czerwca 2019 godz. 14:00
Miejscowość: Zakopane
Organizator: Dom Rekolekcyjny "Księżówka"
Kontakt: Dom Rekolekcyjny "Księżówka" Al. Przewodników Tatrzańskich 2 34 - 500 Zakopane 600-200-523 18/20-151-33 mail: [email protected] strona internetowa: www.rekolekcje-dla-doroslych.webnode.com
Udział: Płatny

Św. Michał jest Archaniołem, w którym Bóg ukrył wiele swoich tajemnic. Spotkanie z Archaniołem zostawia ślad w duszy i umyśle człowieka na całe życie. Jest w nim odbite piękno i czystość Bożego stworzenia, doskonałość, jaką utraciliśmy. Spotkanie z nim wprowadza w drżenie duszę, pozostawia sumienie rozbudzone i serce pragnące badać samo siebie. Św. Michał jest niezwykle zapracowany, ma wiele zadań do wykonania, ale zawsze znajduje czas, aby pochylić się nad człowiekiem, który przyzywa jego pomocy. W swych obowiązkach nie zapomina o Bogu. Kim jest dla nas Archanioł? O tym będzie opowiadał Ks. Piotr Prusakiewicz, który głosi od wielu lat rekolekcje o św. Michale Archaniele oraz chórach anielskich w całej Polsce oraz na świecie w krajach anglojęzycznych.
Możliwość rozmów indywidualnych z Księdzem Rekolekcjonistą. Dużo modlitwy, adoracja Najświętszego Sakramentu, spowiedź, konferencje. Zakwaterowanie z całodziennym wyżywieniem.

wstecz

 

 

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook