Kalendarz

Weekend w ciszy... z Ojcem Wenantym

Data rozpoczęcia: Piątek, 5 Kwietnia 2019 godz. 18:00
Data zakończenia: Niedziela, 7 Kwietnia 2019 godz. 13:00
Miejscowość: Kalwaria Pacławska
Organizator: Klasztor Franciszkanów
Kontakt: o.Edward Staniukiewicz, tel. 532 076 902
Udział: Płatny
Koszt udziału: 170 zł
„Weekend w ciszy… z Ojcem Wenantym”, to propozycja kustoszów Sanktuarium Męki Pańskiej i Matki Bożej w Kalwarii Pacławskiej, a jednocześnie stróżów Grobu Ojca Wenantego Katarzyńca, sługi Bożego, dla tych, którzy nie tylko pragną zgłębić duchowość tego niezwykłego kandydata na ołtarze, ale również oderwać się od codziennej rzeczywistości i zatopić się w ciszy i niecodziennej atmosferze kalwaryjskiego sanktuarium.
Kolejny już „Weekend w ciszy…” zaplanowany jest w dniach 5-7 kwietnia 2019 r. (piątek-niedziela). W programie m.in. osobiste doświadczenie ciszy (bez telefonów, laptopów, tabletów), całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu, wyjście na „pustynię” ze Słowem, ale również wspólna Eucharystia, konferencja, pielgrzymka różańcowa do Pustelni św. Marii Magdaleny.
„Weekend w ciszy…” przeznaczony jest dla wszystkich, czyli dla osób świeckich, duchownych czy osób konsekrowanych. Każdy z uczestników otrzymuje pojedynczy pokój, dlatego też ilość miejsc jest ograniczona (30 osób), koszt weekendu to 170 zł. W czasie posiłków będzie obowiązywać cisza. Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie do 15 marca 2019 r., tel. 532 076 902.
Szczegółowy program zamieszczony jest na stronie www.wenanty.pl.

o.Edward Staniukiewicz    
wstecz

 

 

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook