Kalendarz

Rekolekcje – warsztaty uwielbienia Boga tańcem

Data rozpoczęcia: Piątek, 23 Listopada 2018 godz. 17:30
Data zakończenia: Niedziela, 25 Listopada 2018 godz. 14:00
Miejscowość: Szczytna (Szczytnik)
Organizator: Ośrodek Formacji Świętorodzinnej
Kontakt: Ośrodek Formacji Świętorodzinnej, ul. Zamkowa 10, 57-330 Szczytna (Szczytnik). Udział w sesji można zgłosić na stronie www.szczytnik.pl wypełniając formularz lub bezpośrednio: [email protected] 797907402
Udział: Płatny

Ośrodek Formacji Świętorodzinnej zaprasza na

rekolekcje – warsztaty uwielbienia Boga tańcem: Twoje ciało stworzone dla uwielbienia (taniec izraelski weekend podstawowy).

Jeśli pragniesz pogłębić swoją relację z Bogiem, nauczyć się uwielbiać Boga ciałem poprzez gest i taniec, skorzystaj z zaproszenia.

„Możemy nie tylko wypowiadać słowa do Boga, ale także mówić do Niego przez nasze ciało. Księga Psalmów mówi: Ciebie pragnie moja dusza, za Tobą tęskni moje ciało (Ps 63,2), albo w innym miejscu: Moje serce i ciało radośnie wołają do Boga żywego (Ps 84,3). Możemy wypowiadać nasze uczucia poprzez konkretne gesty w tańcu. Poruszanie się po kole wyraża nasze życie, nasze relacje z innymi”.


Rekolekcje prowadzi ks. Paweł Sobczak MSF

Od kilkunastu lat uczestniczę w warsztatach uwielbienia Boga tańcem. Pragnę podzielić się wiedzą i doświadczeniem w tym zakresie. W trakcie rekolekcji zgłębiać będziemy głównie tajniki tańca izraelskiego. Przyjrzymy się również teologii ciała – ciało jako świątynia Boga. Czas rekolekcji może być okazją do pogłębienia akceptacji samego siebie, swego ciała oraz przyjęcia siebie jako daru.

wstecz

 

 

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook