Kalendarz

Duchowość lidera

Data rozpoczęcia: Piątek, 28 Wrzesnia 2018 godz. 17:00
Data zakończenia: Niedziela, 30 Wrzesnia 2018 godz. 13:30
Miejscowość: Kraków, Tyniec
Organizator: Opactwo Benedyktynów w Tyńcu
Kontakt: http://kultura.benedyktyni.com/warsztaty-i-seminaria/warsztaty-201819/duchowosc-lidera/ Zapisz się: tel. (12) 688 5 450, [email protected]
Udział: Płatny
Koszt udziału: 400,00 zł

Zarys tematu:
Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony!

Dzisiejszemu światu, zmagającemu się z różnorakimi problemami, najbardziej potrzeba autentycznych, świętych przywódców. Świętych – to nie znaczy tylko moralnie uczciwych i miłosiernych względem innych, ale przede wszystkim takich, którzy osobiście osiągają głębię poznania duchowego i żyją w pełni. Do tego nie wystarcza sama fachowość, potrzebna jest prawdziwa tożsamość, zakorzeniona w sercu, która owocuje uczciwością i odpowiedzialnością w życiu.

Zazwyczaj kiedy się omawia zarządzanie w perspektywie nauki Kościoła, akcentuje się etyczny wymiar i odpowiedzialność z tego wyrastającą. Warsztaty w tym cyklu starają się wskazać na wymiar duchowy, tj. na szanse duchowego rozwoju, jakie daje pozycja lidera, oraz na zagrożenia, jakie z tym stanowiskiem się wiążą. Duchowość przy tym jest tu rozumiana jako to wszystko, co prowadzi do pełni życia. Bycie liderem jest rozumiane jako droga do własnego rozwoju w wymiarze duchowym.

Adresaci:
Osoby zarządzające firmami, liderzy wspólnot lokalnych oraz samorządowych, kierujący organizacjami non-profit, menedżerowie, a także liderzy wspólnot chrześcijańskich.

Prowadzący:
O. Włodzimierz Zatorski OSB

wstecz

 

 

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook