Kalendarz

III KONGRES MŁODYCH OSÓB KONSEKROWANYCH

Data rozpoczęcia: Czwartek, 13 Wrzesnia 2018 godz.
Data zakończenia: Niedziela, 16 Wrzesnia 2018 godz.
Miejscowość: KRAKÓW
Organizator: Konsulta Wyższych Przełożonych Instytutów Zakonnych Męskich Żeńskich i Kontemplacyjnych oraz Instytutów Świeckich w Polsce
Udział: Bezpłatny

Zapraszamy na III Kongres młodych osób konsekrowanych, do Łagiewnik. Kongres odbędzie się w dniach 13-16 września 2018 r., pt. „Wolni w Duchu Świętym”.
Paweł pisze: „… gdzie jest DUCH PANA, tam jest wolność” (2 Kor 3,17). W drodze życia dla Boga – Duch Święty formuje nasze serca do wolności dzieci Bożych, które czerpią inspirację z każdej chwili dnia, z każdego spotkania i relacji z drugim człowiekiem oraz z każdego wydarzenia.
Pozwólmy Duchowi Świętemu, aby nas wyzwalał, rozszerzał nasze serca, czynił nas prawdziwie nowymi, jednoczył oraz budował w nas Dom, w którym tak my jak i Bóg są u siebie – Dom pełen życia.
On poprowadzi nas w świat wolności!
Pragnąc się zjednoczyć, aby usłyszeć razem co Duch mówi do nas tu i teraz serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich Młodych Konsekrowanych z każdego zakątka Polski, którzy są przynajmniej rok po profesji na: III Kongres młodych osób konsekrowanych, do Łagiewnik, w dniach 13-16 września 2018 r.
Prosimy o modlitewne wsparcie wszystkich organizujących i uczestniczących w Kongresie, by działanie Ducha Świętego ogarnęło nas delikatnym i cichym pokojem oraz przyniosło w nas obfite owoce.

• Uzupełniony formularz wstępnego zgłoszenia należy wysłać do końca maja 2018 r. na adres: [email protected]
• Zgłoszenia imienne w wypełnionym formularzu imiennym, proszę przysłać do dnia 15 czerwca 2018 r. Zgłoszenia dokonane w późniejszym terminie będą uwzględniane w zależności od wolnych miejsc.
• Uczestnikiem może być członek Zgromadzenia/Zakonu/Instytutu Świeckich, która jest minimum po 5 letniej formacji (bycia w zgromadzeniu).

Zgłoszenia pod linkiem: [url">http://kongresmlodych.zyciezakonne.pl/informacje/zgloszenia/

Więcej informacji na stronie: [url">http://kongresmlodych.zyciezakonne.pl

wstecz

 

 

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook