Kalendarz

„MISTYKA GÓR” – DLA MIŁOŚNIKÓW GÓRSKICH SZLAKÓW

Data rozpoczęcia: Wtorek, 24 Lipca 2018 godz. 18:00
Data zakończenia: Niedziela, 29 Lipca 2018 godz. 14:00
Miejscowość: Szczytna (Szczytnik)
Organizator: Ośrodek Formacji Świętorodzinnej
Kontakt: Ośrodek Formacji Świętorodzinnej, ul. Zamkowa 10, 57-330 Szczytna (Szczytnik), Udział w sesji można zgłosić wypełniając formularz na stronie: www.szczytnik.pl lub www.szczytnikmsf.pl Informacje: [email protected] 797907402 (jedynie w maju proszę dzwonić pod numer 603989415)
Udział: Płatny

Ośrodek Formacji Świętorodzinnej zaprasza na
Rekolekcje dla miłośników górskich szlaków.
Temat rekolekcji: Mistyka gór.
"Na łonie natury, z dala od codziennych trosk, duch łatwiej otworzy się na rzeczywistość nadprzyrodzoną, która nadaje sens i wartość ziemskim przedsięwzięciom i planom"... Jan Paweł II
Zapraszamy Was na niezwykły czas przemierzania górskich szlaków. Chcemy na łonie natury otwierać się na doświadczenie wszechmocy, potęgi, ale i czułej miłości Boga. Pokonywać będziemy trasy Gór Stołowych i okolic. Nie ma tu może form bardzo wysokich i przejść, które zapewniałyby stały dopływ adrenaliny. Widoki jednak przepiękne, a same góry pełne uroku. Postaramy się połączyć przeżycia estetyczne z doświadczeniami duchowymi. Każdego dnia po wyruszeniu na szlak czekać nas będzie (oprócz aspektów turystycznych) modlitwa, medytacja, konferencja i oczywiście Msza Święta. Zapraszamy miłośników piękna przyrody, szczególnie tych, nie bojących się długich wędrówek.

wstecz

 

 

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook