Kalendarz

"AKWILA I PRYSCYLLA” REKOLEKCJE EWANGELIZACYJNE DLA MAŁŻEŃSTW

Data rozpoczęcia: Piątek, 18 Maja 2018 godz. 18:00
Data zakończenia: Niedziela, 20 Maja 2018 godz. 14:00
Miejscowość: Szczytna
Organizator: Ośrodek Formacji Świętorodzinnej
Kontakt: Ośrodek Formacji Świętorodzinnej, ul. Zamkowa 10, 57-330 Szczytna (Szczytnik). Udział w sesji można zgłosić na stronie - wypełniając formularz www.szczytnik.pl Informacje [email protected] do końca kwietnia 797907402 w maju 609549791
Udział: Płatny
Ośrodek Formacji Świętorodzinnej zaprasza na
REKOLEKCJE EWANGELIZACYJNE DLA MAŁŻEŃSTW
KURS AKWILA I PRYSCYLLA.
Jeśli jesteś szczęśliwy(a) w swoim małżeństwie, pragniesz jednak pogłębić jedność wiarę oraz przeżyć niezwykłe rekolekcje i spotkanie z Bogiem – przyjedź!!!
Kurs ten skierowany jest do małżeństw i prowadzi do pogłębienia i umocnienia wzajemnej relacji małżonków. Mówi on o jedności małżeńskiej i pokazuje, że można i trzeba uzdrowienia wielu sfer życia, aby stan jedności osiągnąć. Będąc małżeństwem katolickim mamy nakaz ewangelizowania w bardzo jednoznaczny sposób - korzystając z bogactwa darów udzielonych w dniu składania przysięgi małżeńskiej, nieustannie czerpiąc z mocy sakramentu małżeństwa. Kurs odkrywa, że małżeństwo jest darem Pana Boga i uzdrowienie małżeństwa oraz przyjęcie wielkiego nakazu ewangelizacyjnego.
Na rekolekcjach nie usłyszysz samych słów. Nie spodziewaj się tu wykładów umoralniających i pouczających. Będzie to bardzo intensywny czas, pełen radości, niespodzianek, aktywizacji i głębokich przeżyć duchowych.
Rekolekcje prowadzą pary małżeńskie ze szkoły nowej ewangelizacji wraz
z kapłanem. wstecz

 

 

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook