Kalendarz

33. Przegląd Piosenki Religijnej "Vincentiana"

Data rozpoczęcia: Środa, 27 Czerwca 2018 godz.
Data zakończenia: Czwartek, 29 Czerwca 2017 godz.
Miejscowość: Piekary k. Krakowa
Organizator: WSD Zgromadzenia Księży Misjonarzy
Kontakt: [email protected] facebook.com/vincentianafestiwal/
Udział: Płatny

VINCENTIANA to czas spotkania. Każda edycja festiwalu to okazja do spotkania młodych z całej Polski. Przyjeżdżają, by pobyć ze sobą przez te kilka dni. Wspólnie słuchają zaproszonych gości, dzielą się swoimi pomysłami, nawiązują przyjaźnie. I tak już od 1984 roku. Czyli od pierwszej edycji naszego festiwalu.

VINCENTIANA to czas modlitwy. Dostrzegalny znak wiosny Kościoła, czyli młodych. Młodych, którzy nie wstydzą się swojej wiary. Dlatego punktem centralnym każdego dnia jest wspólna Eucharystia. Nasz festiwal to święto radości, która płynie z dzielenia się największym skarbem, jaki posiadamy – miłością.

VINCENTIANA to czas muzyki. Nasz przegląd ma charakter konkursu artystycznego. Młode zespoły i soliści prezentują swoje walory, które ocenia profesjonalne jury. Każdego roku zapraszamy też muzyczną gwiazdę. Festiwal to też czas warsztatów muzycznych oraz szansa na rozwinięcie swoich talentów. A może dla kogoś początek wielkiej kariery muzycznej?

33. edycja Przeglądu Piosenki Religijnej „Vincentiana” pod hasłem „Zróbcie wszystko cokolwiek Wam powie!” (J 2,5) odbędzie się w dniach 27.06.-29.06.2018 roku w Centrum Edukacyjnym „Radosna Nowina 2000” w Piekarach koło Krakowa.

Więcej informacji na naszym fanpage'u oraz naszej stronie internetowej.

Zapraszamy!

wstecz

 

 

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook