Robiliście już dietę dr Ewy Dąbrowskiej? Jest okazja na niezapomniane spotkanie

(fot. shutterstock.com)

Na spotkaniu dowiecie się, jak - przeprowadziwszy dietę - odpowiednio z niej wyjść, uniknąć efektu jo-jo i cieszyć się zdrowiem przez całe życie! Będzie też czas na pytania i spokojną rozmowę.

 

Serdecznie zapraszamy was na spotkanie z autorkami książek z serii "Dieta warzywno-owocowa dr Ewy Dąbrowskiej."

 

Odbędzie się 5 czerwca (we wtorek), w warszawskim Empiku, przy ul. Marszalkowskiej 116/22, o godz. 18.00

 

TUTAJ możecie dołączyć do wydarzenia na Facebooku >> 

 

Kogo możecie poznać w czasie spotkania? 

 

Beata Anna Dąbrowska - terapeuta zajęciowy, od wielu lat mieszka i pracuje w Norwegii.​ ​Bada wpływ odżywiania na komfort życia i stan zdrowia ludzi z upośledzeniem umysłowym,​ ​osób starszych i dzieci. Od wielu lat praktykuje dietę warzywno-owocową osobiście​ ​i w swojej rodzinie, a także stara się propagować idee diety warzywno-owocowej​ ​u ludzi chorych. Szuka praktycznych rozwiązań w żywieniu opartym na roślinach i w pracy nad praktycznymi​ ​aspektami postów leczniczych - tym dwóm zadaniom oddaje się obecnie bez reszty.

 

Paulina Borkowska - dietetyk, specjalizuje się w dietetyce klinicznej i medycynie funkcjonalnej. Propaguje holistyczne podejście do żywienia, a swoją uwagę​ ​szczególnie skupia na detoksykacji, uregulowaniu gospodarki hormonalnej,​ ​usprawnieniu pracy jelit, prawidłowym trawieniu i wchłanianiu. Jej motto brzmi:


"Jesteś tym, co strawisz i wchłoniesz". Pracuje z osobami dotkniętymi chorobami​ ​metabolicznymi, układu pokarmowego, autoimmunologicznymi, alergiami i nietolerancjami​ ​pokarmowymi. (Dodatkowe informacje: borkowskadietetyk.pl.)

 

Justyna Rybak-Dombrowska - reprezentantka Polski na Mistrzostwach Świata w biegach przez płotki, trener personalny, certyfikowany trener Norweskiego Związku Lekkiej Atletyki, multimedalistka Mistrzostw Polski w biegach sprinterskich​ ​oraz przez płotki. Jako trener pracuje z dziećmi i dorosłymi, z tymi, którzy​ ​dopiero zaczynają swoją przygodę ze sportem, i z tymi, którzy już od dawna nie wyobrażają​ ​sobie życia bez sportu.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Dieta warzywno-owocowa ratuje życie 

 

- Pacjentom cierpiącym na choroby chroniczne nie zawsze można pomóc, stosując tradycyjne metody leczenia. Tak było w przypadku mężczyzny z silnymi bólami wieńcowymi oraz zagrożeniem zawałem.

 

Był rok 1985, nie było jeszcze możliwości wszczepienia by-passów. Stanęłam bezradna przy łóżku chorego - mówi w rozmowie dr Ewa Dąbrowska. Przeczytaj całą rozmowę >>

 

Znacie 5 kluczowych filarów wychodzenia z diety?

 

Wytrwaliście na diecie warzywno-owocowej nazywanej inaczej postem Daniela i zastanawiacie się, jak nie stracić tego, co udało się wam osiągnąć? Ten film jest dla was.

 

Podpowiada Paulina Borkowska - dietetyk kliniczny, specjalizuje się w medycynie funkcjonalnej. Powodzenia na kolejnym etapie drogi do zdrowego życia pełnią życia!

 

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

1

Liczba głosów:

1

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook