Przesłanie tego chłopca wstrząśnie każdym

Nie mogę się doczekać, aż dorosnę. I będę miał prawo być szczęśliwym. Być bezpiecznym, czuć się kochanym i wysłuchanym. Nigdy, przenigdy nie trząść się ze strachu. I żeby nigdy więcej moja niewinność nie była bita i kopana.

 

Będę walczył o prawa takich dzieci jak ja, które nie mają dzieciństwa. Nie mogę się doczekać aż dorosnę...

 

Zanim podniesiesz rękę na dziecko, obejrzyj ten film...

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

4.43

Liczba głosów:

61

 

 

Komentarze użytkowników (54)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

Krzysiek13 10:18:26 | 2016-03-30
Dopiszę, że nie mówi się także o tym że większość przypadków zabójstw (lub ciężkich pobić) dzieci ma miejsce w konkubinatach (to szerząca się plaga). A duża większość spraw przemocy seksualnej wobec dzieci ma charakter homoseksualny.

Jeżeli posługiwać się językiem "naprawiaczy świata" to mogę śmiało stwierdzić, że to homoseksualiści są odpowiedzialni za pedofilię i należy im odebrać możliwość przebywania z dziećmi, a ludzie żyjący w nieformalnych związkach są bezpośrednimi sprawcami fizycznej przemocy wobec najmniejszych.

Oceń 8 4 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

Krzysiek13 10:09:52 | 2016-03-30
Taki spot jest jak reklama. Jestem pewien duża większość rodziców (tak z 99%) dba o swoje dzieci i je szczerze kocha. Wiadomo, że popełniają oni większe lub mniejsze błędy, ale w dużej większości przypadków ich dzieci wyrastają na pożądnych ludzi.  

Problemem nie jest rodzina, przeciwko której wytacza się coraz większe działa, ale państwo, media, szkoła, konsumpcjonizm, które nie pozwalają rodzicom w pełni oddać się dzieciom. Nadgorliwe państwo kontroluje i grozi karami, media i szkoła są tak naprawdę szkodliwym środowiskiem, a konsumcjonizm i znowu państwo sprawają, że oboje rodziców musi pracować i przez to nie ma czasu na rodzinę.

Szkoda, że na powyższe problemy Ci wszyscy naprawiacze świata mają zamknięte oczy.

Oceń 6 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

sabina1 19:08:27 | 2016-03-23
Dzieci nie miały i nadal nie mają łatwo, nie tylko doznają przemocy od ojców ale i od matek, od personelu w przedszkolu. Temat tabu w naszym chorym i przemocowym społeczeństwie, które nie chce znać tej prawdy, że przemoc wobec dzieci nie tylko fizyczna ale werbalna, psychiczna i seksualna są powszechne. A przemoc, życie w ciągłym stresie prowadzi do zmian w mózgu i zdrowie psychofizyczne obywateli jest kiepska. https://www.facebook.com/Trauma-z-dzieci%C5%84stwa-choroby-w-doros%C5%82ym-%C5%BCyciu-757241914403491/
Na ulicy bezpieczniej niż w domu dla dzieci.
http://sabinagatti.blogspot.com/2016/03/przemoc-wobec-dzieci.html

Oceń odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~INTERNAUTAX 21:53:46 | 2015-03-22
I TY DEONIE Z NIMI MANIPULUJESZ OPINIĄ PUBLICZNĄ[email protected] Toż tu katują dzieciaka- oczywiste że każdy jest i byłby przeciwko. Jestem katolikiem ale dumny jestem z kilku internautów i z kilku komentarzy opamiętania niż Z DEON. Brawa za spostrzegawczość internauci. Chcą nam w przyszłości odbierać dzieci, skłucić bnajpierw PIS z PO, kbiety z mężczyznami, dzieci oddzielić od rodziców. PO NASZYM INTERNAUCKIM TRUPIE. !

Oceń 11 5 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~beeta 21:44:36 | 2015-03-22
Jak dorośnie, żebcie też nie będzie go rozpieszczało, bo dziś się szerzy chamstwo i złe traktowanie  np. w zakładach pracy. Może więc bezprośrendio nie dostanie w twarz, ale w przenośni będzie dostawał co chwilę i nic nie pomoże mu, że jest dorosły...

Oceń 6 2 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~Karmelito 21:16:19 | 2015-03-22
Dla tych propagatorów lania przypomnę, że tu nie chodzio o klapsy, tylko sprzeciw przeciw znęcaniu się!!!

Oceń 7 2 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~ARYMAN 01:58:55 | 2014-06-24
Staruszek świat mam nadzieję że nie masz dzieci bo guma i wąskie drzwi zrobiły Ci z mózgu papkę i to na tyle że myślisz że skoro nie zostałeś mordercą to wychowano Cię właściwymi metodami. Ja równiez nie miałem fajnego dzieciństwa i nie jestem kryminałem itd. ale mam dwójkę dzieci i zrobię wszystko żeby miały lepsze dzieciństwo niż ja i nie uważam że powielanie zachowań rodziców jest słuszne ponieważ czujemy się wychowani przez nich na wzorowego obywatela pomimo drastycznych metod.

Oceń 7 1 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~ARYMAN 01:30:59 | 2014-06-24
Pewnie! najlepiej ukazywać dzieciom bożą miłość przez wykorzystywanie ich seksualnie przez księży alobo tak jak zakonnice z Irlandii zagłodzić miłosiernie na śmierć setki dzieci.
********cie się zjebane katole.

Oceń 6 33 Pokaż odpowiedzi odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~Ja 20:55:12 | 2014-06-07
Jeżeli ktoś przyklaskuje wychowaniu typu "GUMA I WĄSKIE DRZWI !!!Z ODROBINĄ LODÓW WANILIOWYCH." to nie może nazywać siebie chrześcijaninem. Mój tata był bity krzywdzony itp. i teraz jako już dorosła osoba ma spore problemy ze sobą to co odstawał to oddawał moja mama dostawała miłość i to oddawała, gdyby nie Bóg to sam bym robił to samo co mój tata i nie potrafiłbym mu niczego wybaczyć. Dziecku trzeba dawać przykład swoim życiem a biciem darciem jedynie można wpędzić w lęki i kompleksy które w dorosłym życiu są powodem cierpienia i takie coś sie rozlewa jak zaraza skutki mogą trwać przez pokolenia. czasami jakiś wychowawczy klaps jeszcze ok ale nie znecanie sie bo dziisaj mam taki humor bo dziecko spało o godzine za dl

Oceń 11 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~... 02:08:32 | 2014-06-07
Nachalna propagandówka i typowa "postępowa" socjotechnika - epatować społeczeństwo przypadkami skrajnymi aby po cichu załatwić coś całkiem innego czyli odebrać rodzicom prawo do wychowywania własnych dzieci. Czerwoni od dawna o tym marzą.
I równie typowa czerwona schizofrenia - dziecko nie może dostać wychowawczego klapsa, a jednocześnie bez problemu można go zabić w łonie własnej matki.

Oceń 27 11 odpowiedz

Pokaż więcej komentarzy

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook