Wyloguj się do życia! Zacznij wreszcie żyć!

(fot.youtube.com)

Fabuła oprawiona ekspresyjną, hiphopową ścieżką dźwiękową opowiada historię dwójki nastolatków - mających marzenia, zainteresowania, przeżywających przygody i pierwsze zauroczenie. Ich życie ma dwa, mocno skontrastowane oblicza - wirtualne i realne. Które z nich jest bardziej atrakcyjne?

 

 

Nie możesz uciekać od prawdziwego życia w iluzję!!! Ponad 80% nastolatków korzysta z internetu codziennie. Wyloguj się do życia zanim życie cię ominie!

 

 

Wersja filmu będącego częścią projektu społecznego "Wyloguj się do życia"!

  

 

Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź: www.wylogujsie.org

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

4.57

Liczba głosów:

28

 

 

Komentarze użytkowników (14)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

~vdfd 20:46:35 | 2014-03-01
Ludzie mają prawo wybrać,jeśli dla kogoś internet jest atrakcyjniejszy od czegoś innego to jest to jego decyzja i co komu do tego?
Jeśli dla kogoś muzyka lub filmy z sieci są ciekawsze niż  włóczenie się gdzieś to co komu do tego?Problemem jest gdy to zastępuje pracę lub niszczy ci ważne relacje,ale...jeśli komputer jest fajniejszy od rodziny to po co się przejmować rodziną.Musisz sam wybrać i nikt tego za ciebie nie zrobi.Są ludzie dla których gry komputerowe są uzależnieniem i to jest problem,zaczyna być gdy tracą resztę życia z tego powodu.
Dla 1/3 facetów internetowa pornografia jest fajniejsza niż związki z realnymi kobietami.Czy to źle?Lepsza moneta wypiera gorszą(prawo Greshama-Kopernika) i lepsza rozrywka wypiera słabszą,można tak całe życie jeśli masz kasę i pracę i to wyłącznie twój wybór.Na pewno rodzina i relacje są takim samym nałogiem jak internet a nikt ich nie leczy bo niby uzależnienie od ciągłego zajmowania się innymi osobnikami własnego gatunku jest lepsze od uzależnienia od intenetowych portali hazardowych czy innych...a nie jest,to po prostu dwa różne nałogi.Gdy przegrywasz całą wyplatę online w jakimś bet at home czy innym shicie o masz problem-ale to ty wybrałeś.Jeśli zabrniesz za daleko to się lecz,ale nigdy nie bój się osobistej suwerenności i myśl za siebie.Internet uzależnia,ale wiele innych rzeczy także.Myśl i decyduj za siebie i nie zrób sobie krzywdy.

Oceń 1 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~Mariusz 23:15:58 | 2014-02-18
Film byłby bardziej wiarygodny, jeśliby pokazywał ludzi na wsi, tam dopiero nie ma co robić po szkole i odrobieniu lekcji, pozostaje Internet, gdy się nie ma kasy, żeby gdzie pojechać, a w parafii nic się nie dzieje (proboszcz liczy kase).

Oceń odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~sas 19:55:58 | 2014-02-02
80% 15 - 16 latków nie pojmnie przesłania tego filmiku bo nie odniesie go do siebie

Oceń odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~Navi 19:53:15 | 2014-02-02
Do eNeN :) Najwyrazniej jestes wlasnie z pokolenia niezajaranych zyciem i wiecznie zalogowany w internecie,jesli nie rozumiesz przeslania.

Oceń odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~eNeN 22:44:23 | 2014-01-29
bełkot dla tetryków,
kto z młodych to oglada?
i o czym to jest?
stek komunalow

Oceń odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~ab 22:42:43 | 2014-01-26
To skupienie wielu osób na kilkusekundowym "łóżkowym" kadrze przypomina mi trochę anegdotę o dwóch pustelnikach, którzy podczas pewnej wędrówki musieli przejść przez rzekę. Jednak na brzegu rzeki siedziała piękna dziewczyna, która poprosiła ich aby ją przenieśli przez wodę. Jeden z nich oburzył się śmiertelnie na taka propozycję, a drugi wzioł dziewczynę na ręce i przeniósł na drugi brzeg. Podczas dalszej wędówki mnich, który nie chciał przenieść dziewczyny wciąż wracał do zaistniałej sytuacji, próbując wykazać swemu wspłlbratu niestosowność jego czynu, na co ten w końcu odpowiedział: "ja jej pomogłem i zostawiłem na brzegu,a ty cały czas niesiesz ją w swych myślach".  Kochani po pierwsze w scenie, która wielu tak bulwersuje nie widzę żadnych nieczystych gestów czy czegoś podobnego, a to,że kiedy chłopak leży obok dziewczyny (w pełnym ubraniu) od razu kojarzy się co niektórym z nieczystością to skutek NASZEJ grzesznej natury i wypaczeniom jakie wniósł świat w doświadczenie bliskości i więzi bez naruszenia czystości relacji.

Oceń 1 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~karo 17:19:21 | 2014-01-13
~mona lisa: ja to spanie rozumiem, że to było tylko w ich śnie, czyli w wyobraźni, w której istnieją żyjąc tylko "w internecie". W rzeczywistości na pewno by do tego nie doszło, bo by zauważyli że nie mają ślubnych obrączek na palcach zanim by się położyli na łóżku obok siebie. Poza tym to byli tylko aktorzy, którzy prawdopodobnie nie są w związku partnerskim, zatem można ich pokazywać na portalu katolickim ;)

Oceń 1 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~Kosciany 01:13:30 | 2014-01-11
Niczym nie potwierdzone dane, generalizowanie, dużo przesady... Przypuszczam, że ten film jest skierowany głównie do nastolatków, ale nie sądzę, żeby to do nich trafiło. Nie w tej formie.

Oceń odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~P 22:59:26 | 2014-01-10
no tak dwoje nastolatków w łóżku. i to promuje Deon jako rzeczywistość?

niech lepiej siedzą w necie, zamiast cięzko grzeszyć i narażać swoje ... życie wieczne - wieczny ral.

Oceń 2 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~mona lisa 17:34:25 | 2014-01-06
Bardzo dobry przekaz dla nastolatków, które zbyt wiele czasu marnują przy komputerze. Zaskoczyło mnie jednak, że jako normalne i dobre pokazali spanie razem dziewczyny z chłopakiem... czy w takim razie warto promować projekt na portalach chrześcijańskich?

Oceń Pokaż odpowiedzi odpowiedz

Pokaż więcej komentarzy

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook