Piękno porodów i pierwszych sekund spotkań mam z dziećmi w jednym filmie

birthbecomesher.com/ed
Piątek, 26 maja 2017, godz. 15:47
W świecie, w którym synonimem piękna stał się Photoshop, album "Birth Becomes Her" może szokować. Pokazuje prawdziwe momenty, które następują zaraz po porodzie. Bez filtrów z Instagrama. Jak wam się podoba?
więcej

Kto przytuli porzucone dziecko?

pytanienasniadanie.tvp.pl/ kobieta.wp.pl/www.gajusz.org.pl/ ed
Czwartek, 25 maja 2017, godz. 17:40
Są noworodki, które zaczęły życie z jedną z największych możliwych traum - porzucenia. Często towarzyszy mu niepełnosprawność i choroba. Na szczęście są też miejsca, gdzie czekają na nie ludzie z otwartymi sercami i rękami.
więcej

Ciąża moimi oczami, czyli czy to naprawdę stan błogosławiony?

Monika Chochla
Środa, 17 maja 2017, godz. 07:06
Nieraz słyszałam powątpiewanie, czy aby na pewno ciąża to stan błogosławiony, skoro tak wiele jest nieprzyjemnych doznań? Przecież codziennie nosi się kilka kilogramów dodatkowego ciężaru, w dodatku rozłożonego nierównomiernie, więc łatwiej stracić równowagę idąc zwyczajnie ulicą…
więcej

Naucz swoje dziecko mówić "nie"

TakRodzinie
Agnieszka Zawisza
Czwartek, 11 maja 2017, godz. 09:00
Dwójka naszych dzieci ma silne charaktery i umie walczyć o swoje. Trzecie to wzór posłuszeństwa, zgodności i poświęcenia. Jak nauczyć je radzenia sobie w życiu?
więcej

Ambitny rodzicu, uwolnij swoje dziecko

TakRodzinie
Beata i Tomasz Strużanowscy
Środa, 10 maja 2017, godz. 17:20
Nieustanny pośpiech od rana do wieczora. "Czy wszystkie lekcje odrobione? No to szybko spać!". "Co? Dostałeś tylko czwórkę z plusem? A czemu nie piątkę?". Szybko, szybko - trzeba wyprzedzić innych uczestników tego wyścigu! Tu nie ma miejsca na rozterki, ma być sukces i już!
więcej

Straciłam dziecko, nie embrion

Przewodnik Katolicki
Natalia Budzyńska
Piątek, 21 kwietnia 2017, godz. 11:18
Dla lekarzy to tylko wydalenie tkanek jaja płodowego. Jednak każda z 40 tys. kobiet w Polsce, które w ciągu ostatniego roku poroniły, powie, że straciła dziecko. Nie tkanki.
więcej

5 pomysłów lepszych niż szkolne oceny

Anna Wilczyńska
Sobota, 25 marca 2017, godz. 09:05
Oceny nie świadczą o wartości, mądrości lub inteligencji twojego dziecka. Istnieje jednak kilka sposobów, by stały się punktem zwrotnym w jego rozwoju i życiu. Podpowiada mama i psycholog.
więcej

Przesłanie tego chłopca wstrząśnie każdym

youtube.com / slo
Czwartek, 23 marca 2017, godz. 07:00
Nie mogę się doczekać, aż dorosnę. I będę miał prawo być szczęśliwym. Być bezpiecznym, czuć się kochanym i wysłuchanym. Nigdy, przenigdy nie trząść się ze strachu. I żeby nigdy więcej moja niewinność nie była bita i kopana.
więcej

Zdjęcia kobiecych ciał, które wzbudziły kontrowersje

kk
Poniedziałek, 20 marca 2017, godz. 07:00
W świecie, w którym synonimem piękna stał się Photoshop, galeria Jade Beall może szokować. Autorka pokazuje, że ciało kobiety po urodzeniu dziecka jest doskonałe w swojej niedoskonałości, a prawdziwego piękna nie można mierzyć ilością filtrów z Instagrama.
więcej

Popatrzcie na dziecko oczami dziecka

Wojciech Żmudziński SJ
Wojciech Żmudziński SJ

Piątek, 17 marca 2017, godz. 07:05
Kto czytał "Małego Księcia" Saint-Exupéry'ego, lepiej rozumie słowa Jezusa o staniu się dzieckiem, które bezgranicznie ufa, które niczego się nie lęka, mimo że jest małe i bezbronne.
więcej

 

 

 

 

Inteligentne Życie 

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Google
Zaloguj przez Facebook