10 błędów, jakie faceci popełniają na randkach

(fot. unsplash.com)

Tydzień temu obiecałem, że po błędach kobiet opublikujemy 10 błędów mężczyzn. Dzisiaj dotrzymuję słowa. Panowie, unikajcie jak ognia takich zachowań.  

 

Za pomoc bardzo dziękuję członkom grupy "Ostania Ławka" na Facebooku. Opisaliście bardzo dokładnie błędy, jakie mężczyźni popełniają na randkach.

 

Często jest tak, że nie wiemy, jak przygotować się do pierwszego lub kolejnych spotkań z druga połówką. Czytamy masę poradników i świadectw. Czasem popełniamy błędy. Przygotowaliśmy zestawienie 10 rzeczy, jakich nie należy robić w czasie pierwszej i kolejnych randek:

 

1. Ciągłe mówienie o sobie i przechwalanie się swoimi osiągnięciami - bycie pewnym siebie nie jest złe, ale jeśli nie dajesz dojść do głosu drugiej stronie, to nie licz, że będzie chciała spotkać się po raz kolejny.

 

2. Planowanie wspólnej przyszłości na pierwszych randkach - jeszcze dobrze się nie znacie, ale dajesz do zrozumienia, że to będzie miłość na całe życie. Jeszcze nie wiesz, co najbardziej lubi jeść, ale już stawiasz ja na ślubnym kobiercu. Nie zdziw się, jak poczuje się przytłoczona i zerwie znajomość.

 

3. Spóźnienie na pierwszą randkę - wtedy dajesz jej do zrozumienia, że to nie jest dla ciebie ważne spotkanie.

 

4. Pogniecione ubranie, brud za paznokciami, dawno niewidziany prysznic, szczoteczka do zębów obrosła kurzem - nawet nie muszę mówić, co to oznacza. Sam dobrze wiesz.

 

5. Mówienie rzeczy, których nie mówi się innym ludziom - tutaj trudno o abstrakcyjny przykład, dlatego posłużę się konkretem, jaki znalazłem na grupie: "Byłam na pierwszej randce, na której mężczyzna stwierdził (serio!), że jeśli nie zmienię poglądów politycznych, to trafię do piekła".

 

6. Przychodzenie na randkę pod wpływem alkoholu - znów ciężko mi o coś bardziej konkretnego niż historia z "Ostatniej Ławki". On miał przyjść na spotkanie po "piwku" by "dodać sobie odwagi".

 

7. Za szybka próba kontaktu cielesnego - nie chodzi o seks, ale o przytulanie i łapanie za rękę. Nikt nie lubi, jak jego prywatne sfera jest przekraczana, tym bardziej na tak intymnych spotkaniach, jak pierwsza randka.

 

8. Patrzenie nieustannie w telefon - umówiłeś się z nią na spotkanie ale i tak bardziej interesuje cię to, co dzieje się na Instagramie (rym niezamierzony). Nie jest to dobre połączenie. Jeszcze gorsze, jak właśnie obserwujesz inną koleżankę.

 

9. Proponowanie wspólnego selfie - wiem, że na selfie jest teraz moda (albo raczej była, ja tam się na modach nie znam), ale jest coś niepokojącego w takim zachowaniu. Ona słusznie może się obawiać, że zdjęcie robisz tylko po to, żeby pochwalić się przed znajomymi nową dziewczyną (choć jeszcze nie wiadomo, czy na pewno będziecie razem).

 

10. Upieranie się, że to ty masz zapłacić - jeśli ona chce zapłacić, to pozwól jej na to. Wiele osób ma tak ma, że jeśli zapłacimy za nie, to czują się zakłopotane. Po prostu przygotuj się, że będziesz płacił za dwie osoby, ale jeśli usłyszysz sprzeciw, nie naciskaj.

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

5

Liczba głosów:

5

 

 

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook