Wiedział, że jego ukochana za chwilę umrze, mimo to wziął z nią ślub

(fot. youtube.com/zevonews)

"Bo jak śmierć potężna jest miłość!" - te słowa najlepiej oddają ducha tej niezwykle wzruszającej historii miłosnej.

 

Heather i David poznali się w 2015 roku podczas kursu tańca. Od razu między nimi zaiskrzyło. Zaczęli się ze sobą regularnie spotykać i już rok później David był pewien, że chce spędzić resztę życia z Heather. Zaręczyny zaplanował na 23 grudnia 2016 roku. Niestety to właśnie tego dnia Heather dowiedziała się, że choruje na raka piersi.

 

(fot. youtube.com/zevonews)

 

Dziewczyna nie wiedziała o planach swojego chłopaka. Była przybita diagnozą. David zabrał ją na spacer. W pewnym momencie przyklęknął pod uliczną latarnią i oświadczył się Heather. Powiedział jej, że "nie pójdzie tą drogą sama". Wzruszona i szczęśliwa dziewczyna przyjęła oświadczyny.

 

Para zaplanowała ślub na 30 grudnia 2017 roku. Jesienią okazało się jednak, że wyniki badań Heather są bardzo złe. Kobieta miała przerzuty do mózgu oraz w płucach. Rak postępował bardzo agresywnie. W krótkim czasie Heather była już przykuta do łóżka i korzystała ze wspomagania oddychania.

 

(fot. youtube.com/zevonews)

 

Lekarze powiedzieli Davidowi, że jego narzeczona może nie dotrwać do planowanej daty ślubu. David nie myśląc ani chwili dłużej uzgodnił z  Heather, że ślub odbędzie się w ciągu kilku dni. Zaproszono gości, obecny był również personel szpitala, a ceremonia odbyła się w szpitalnej kaplicy. Wszyscy zebrali się przy jej łóżku. David i Heather powiedzieli sobie tak i byli już odtąd państwem Mosher.

 

18 godzin później Heather zmarła trzymana przez męża za rękę.  Zdążyła mu jeszcze powiedzieć, że go bardzo kocha.

 

(fot. youtube.com/zevonews)

 

Bliscy Heather upublicznili tę niezwykłą historię na portalu społecznościowym. "To już na zawsze będzie historia miłości, której nie pokonała nawet śmierć" - dodali przyjaciele.

 

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

5

Liczba głosów:

24

 

 

Komentarze użytkowników (2)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

Anakin 11:03:55 | 2018-01-05
W Polsce też się zdarzała takie śluby. Przynajmniej w jednym wybranką starszego pacjenta była młoda... córka lekarza onkologa.

Za wielką miłościa po (szybki) grób stał spadek, który wykluczył córkę na rzecz macochy.

Oceń 2 11 Pokaż odpowiedzi odpowiedz

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook