Jak urozmaicić życie seksualne?

Odosobniona toaleta, samochód? Dlaczego nie? Przyzwyczajenie i rutyna prowadzą do niedbałości i nudy. To zasada, która dotyczy również współżycia. Jak odzyskać radość z seksu?


- Jestem nauczycielką i bardzo lubię uczyć nastolatki przygotowania do życia w rodzinie. Czasami włosy dęba stają, kiedy słyszę o miejscach, w których inicjują swój pierwszy stosunek seksualny. Toaleta w centrum handlowym, samochód, przeróżne miejsca, jakie nie przyszłyby nam do głowy i na które najprawdopodobniej nigdy byśmy się nie zdecydowali. Ale… dlaczego nie? - mówi Anna Weigl, która razem z mężem opowiada o tym, jak urozmaicić życie seksualne.

 

 

Anna i Jacek Weigl w pasjonującym audiobooku "Czysty seks" dzielą się doświadczeniami związanymi ze współżyciem. Jeśli czujesz, że w twoim związku "czegoś" brakuje, koniecznie kliknij tutaj.

 

***

 

Choć trudno w to uwierzyć, znaczna ilość małżeństw - pomimo aktywnego życia seksualnego - praktycznie nigdy nie rozmawiała ze sobą na temat seksu! Wciąż funkcjonuje przekonanie, że przecież każdy wie, "jak to się robi". Nic bardziej mylnego.


"Wielu z nas, bazując na tym, co lansują media, ma nierealne oczekiwania seksualne. Brak komunikacji w tym temacie może skończyć się rozczarowaniem lub zniechęceniem, a przecież seks jest potężnym spoiwem małżeństwa".


Jeśli zależy Ci na udanej, pełnej radości i spełnienia relacji seksualnej - potrzeba o to zadbać.


"Czysty SEKS" to szczera i odkrywcza konferencja o relacji seksualnej, która wyjaśnia to, o co nieraz nawet nie wiedziałeś, jak zapytać.


Z tej publikacji dowiesz się:

 

  • Z jakimi trudnościami małżonkowie mierzą się na początku relacji seksualnej?
  • Jakie są cechy wspaniałych kochanków?
  • Jakie 6 elementów buduje udaną relację seksualną?
  • Jak urozmaicać seks, aby ogień Waszej miłości i namiętności nie wygasał latami?
  • Jak być twórczą partnerką?
  • Jak poradzić sobie z trudną przeszłością seksualną?
  • Jakie jest prawdziwe oblicze pornografii i jaki ma wpływ na relację seksualną?

 

Ona - ukochana, pełna miłości i wsparcia żona. Troskliwa mama, pełna zachęty i wiary w każde ze swoich dzieci. Śpiewa w zespole muzycznym, uczy się grać na pianinie. Twórcza wychowawczyni i nauczycielka geografii oraz przyrody. Codziennie dostępna na FB.


On - szlachetny, niezapomniany rocznik 1977! Coraz bardziej szczęśliwy mąż Ani. Zachwycony swoją rolą tata: Mateusza, Beniamina, Hani, Eliasza i Nadii.

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

1.64

Liczba głosów:

53

 

 

Komentarze użytkowników (11)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

zdziarska51 21:43:43 | 2017-10-09
Jan,wygnanie to Świadek Jehowy. Oni posługują się tal Pismem Świętym. Nie ma co z nimi dyskutować. 

Oceń odpowiedz

Zgłoś do moderacji

Agamemnon 23:13:53 | 2017-10-08
Do czego doprowadzili wielebni w dziedzinie małżeńskiego pożycia seksualnego?

Przeczytać warto poniższe komentarze.

Oceń 3 Pokaż odpowiedzi odpowiedz

Zgłoś do moderacji

TomaszL 12:49:44 | 2017-10-07
W XXI w., w świecie przepłnionym seksem śmieszy mnie "święte oburzenie" dotyczace teo konkretnego artykułu.

Seks można uprawiać oczywiscie wsżedzie, o ile nie przeszkadza sie innym i innych nie naraża na zgorszenie. Ważne jest aby to czynić z małżonkiem i nie stosujac antykocepcji. Ale to chyba oczywista oczywistosć. 

Oceń 1 23 Pokaż odpowiedzi odpowiedz

Zgłoś do moderacji

jan.antoni.klys 19:17:24 | 2017-10-06
Ojcowie Najmilsi! Czy Wam już z kretesem odbiło? Czym Wy się zajmujecie? Najpierw Ojciec Kramer wyznaje, że walczy z pokusami. Potem jakiś dominikanin opowiada bzdury o wyzwoleniu kobiet od mężczyzn. Teraz jakaś zadowolona laiczka (mężatka, był urzędowy świadek Kościoła, który pozwolił na seks i zainkasował co trzeba) sugeruje seks w oddalonej toalecie. Albo na polnej dróżce, w samochodzie. Albo w łazience przy szumie prysznica...
Pytanie podstawowe: czy to jest duszpasterstwo? Czy to jest misja kapłanów w ogólności, a w szczególności zakonników, aby udzielać porad w dziedzinie, która im nie powinna być znana? Nie gorszę się, bom i laik, i na dokladkę dziennikarz, a takie typy jak ja w ogóle nie znają zgorszenia. Ot, "Komedia ludzka". Ale Ojców prosiłbym o chwilę zastanowienia nad przedmiotem przekazu.
I proszę przestać uprawiać duchową masturbację!

Oceń 61 13 odpowiedz

Pokaż więcej komentarzy

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook