Co ma zrobić mąż, żeby go żona podziwiała

2ryby

Każdy mężczyzna chce być podziwiany, a szczególnie w małżeństwie. Każdy mąż chce być podziwiany przez swoją żonę, ale żeby ona mogła go podziwiać, musi być jakiś powód.

 

No właśnie... Może trzeba sprowokować jakąś sytuację, w której ten mężczyzna będzie mógł zaistnieć i zasłużyć na swój podziw. Co może wtedy zrobić kobieta? Awarię!

 

Radzi nietuzinkowy, życiowy ksiądz, który niejedno słyszał, widział i wie... - ks. Mirosław Maliński "Malina" - ekspresyjny kontemplatyk, który nieustannie zagrzewa akademików do działania w "Maciejówce".

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

4.31

Liczba głosów:

35

 

 

Komentarze użytkowników (37)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

Milosc 12:34:45 | 2015-01-27
Sekretem udanego związku jest wzmaganie tych wszystkich aspektów dobra, która druga osoba niewątpliwie posiada, choć może sama bez naszej pomocy ich nie dostrzega.

Oceń 1 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~kari 19:57:07 | 2015-01-26
Patriarchat, patriarchat, patriarchat drogi Księże. Wysłuchałam dwóch kazań i nie znalazłam cienia troski o samopoczucie kobiety. W jednym istniejemy po to by podbudowywać samopoczucie męża w drugim w ogóle nas nie ma....Przeanalizuję reszte i może znajdę cień uznania :-)

Oceń 3 2 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~Sabina 01:54:04 | 2015-01-26
kazda kobieta chce byc podziwiana. kazdy czlowiek chce. mezczyzna to żaden wyjatek.

Oceń 6 1 Pokaż odpowiedzi odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~mawqto 20:24:23 | 2014-07-06
Trochę mnie to zastanawia. Skoro nie powinien się żenić... to ma zostać księdzem?

Oceń 2 2 Pokaż odpowiedzi odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~AP 09:48:55 | 2014-07-03
Pragnienie aby być podziwianym, czy ma je kobieta czy mężczyzna świadczy o tym że człowiek jest pyszny.To po pierwsze.Prawdziwie pokorny człowiek,ale jednocześnie świadomy swojej wartości jest pełen podziwu dla swojego Pana i Stwórcy.To po drugie.A po trzecie, większość kobiet w dzisiejszym świecie nie jet głupimi, bezradnymi paniusiami o cyt"alabastrowych rączkach" ...Ręce kobiety są rękami które można ewentualnie całować ponieważ całe życie pracują w trudzie( opiekując się dziećmi,robiąc zakupy, gotując, piorąc, sprzątając,pielęgnując chorych, pracując zawodowo..) Jeśli wypowiedź księdza nie miała być w zamierzeniu kabaretem to świadczy tak naprawdę o totalnym niezrozumieniu na czym polega prawdziwie partnerski związek małżeński, czy w ogóle więź między dojrzałymi psychicznie ludźmi....Poczułam potrzebę dokończenia mojego komentarza...dodam iż nie jestem wojującą feministką, ale żoną o 20 letnim stażu małżeńskim, mamą dwóch synów...Pozdrawiam

Oceń 11 12 Pokaż odpowiedzi odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~Marcin 22:18:58 | 2014-07-02
Mi się spodobało:) jak ktoś jest ostatnią fajtłąpą i nie bardzo z pomyslowością to się nie powinien żenić - zgadzam się!:)

Oceń 7 3 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~kochająca zona 22:26:34 | 2014-07-01
Mąż przede wszystkim ma KOCHAĆ żonę i seksualnie ją zaspakajć. Jeśli będzie spełniał te dwa wymienione warunki, to reszta będzie naturalnie wynikać z sytuacji. Prowokowanie np. awarii spłuczki - hahaha- czy innej usterki jest smiesznym pomysłem. Jeśli ktoś żyje w związku z drugą osobą, prowadzi normalne gospodarstwo domowe, to wie, ze awarii nie trzeba wcale prowokować. Jest rzeczą naturalną, ze przedmioty użytkowe się psują i to coraz częściej, zwłaszcza te nowe, bo istnieje coś takiego jak planowe postarzanie produktu. I czasami lepiej kupić nową rzecz, bo tej zepsutej po prostu nie opłaca się naprawiać. Ja podziiam swojego męża, bo po prostu go kocham i on o tym wie. 

Oceń 14 8 Pokaż odpowiedzi odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~micheasz 21:26:23 | 2014-07-01
ja mam nadzieję, że to jest parodia...bo jeśli nie, to wypowiedź tego Księdza jest porażką...

Oceń 11 7 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~o podziwianiu 18:52:07 | 2014-07-01
Podziwianie, sama możliwość trwania w zachwycie jest uszczęśliwiająca i odprężająca :))))))) to właściwie jest naturalne, np. podobno szczęście człowieka w niebie będzie polegało na możliwości patrzenia na Boga, oglądania Go twarzą w twarz i przeżywania uwielbienia dla Niego i zachwytu Nim. niestety dla człowieka bycie obiektem zachwytu jest chyba przerażające, zbyt trudne...

Oceń 1 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~kate 13:15:30 | 2014-07-01
Po pierwsze kobieta, która nie potrafi naprawić spłuczki w łazience nie powinna wogóle wychodzić za mąż. Po drugie podziwiać to można wieżę Eiffla, a nie człowieka. Człowieka można tylko kochać. Resztą nie powinno się zawracać sobie głowy.

Oceń 13 26 Pokaż odpowiedzi odpowiedz

Pokaż więcej komentarzy

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook