Samotność? Mam na nią kilka sposobów

Zbyszek Chęciński
Wtorek, 20 lutego 2018, godz. 08:58
Kolejne buty nie dają ci szczęścia, przyjaźń oglądasz raczej w telewizji, a brak "miłości życia" dodatkowo komplikuje sytuację. Czujesz złość i osamotnienie. Wiem, co możesz z tym zrobić.
więcej

Jak dobrze się rozstać? Jak dobrze przeżyć rozstanie?

Monika Chrzanowska
Czwartek, 15 lutego 2018, godz. 07:00
Mija zauroczenie, przechodzi zakochanie, nastaje szara rzeczywistość. Miłość. Mówi się, że ta prawdziwa może trwać wieki. Co, jeśli po latach związku jedna ze stron dochodzi do wniosku, że to jednak nie to? Nie ma jednej i uniwersalnej recepty na to, by odejść i nie ranić, my jedynie możemy się pokusić o kilka sugestii.
więcej

Nie każda miłość to miłość. Jakie uczucie buduje związek?

ks. Jacek WIOSNA Stryczek
ks. Jacek WIOSNA Stryczek

Środa, 14 lutego 2018, godz. 17:23
Próbuje się wmówić, że głównym kierunkiem miłości jest to, żeby się rozwijać albo być szczęśliwym. A największym zwycięstwem miłości jest coś zupełnie innego - pisze ks. Jacek Stryczek.
więcej

Miłość wam się nie przydarza? [WYWIAD]

Edyta Drozdowska
dr Joanna Heidtman/ Edyta Drozdowska

Środa, 14 lutego 2018, godz. 17:18
Kobiety nieświadomie szukają partnerów, na których zainteresowanie muszą "zasługiwać", bo ich ojcowie byli niedostępni. To nie jest jedyny wzorzec - mówi dr Joanna Heidtman. Co jeszcze utrudnia tworzenie dobrych związków i jak uwolnić się od toksycznych schematów?
więcej

5 pomysłów na randkę w domu

Karol Wilczyński
Wtorek, 13 lutego 2018, godz. 07:00
Już jutro walentynki! Jeśli planujesz, co robić ze swoją połówką, a wyjście do kina czy restauracji wydaje się wam czymś oklepanym, to zostańcie w domu. Poznajcie 5 pomysłów na romantyczny wieczór (bez oglądania seriali:)!
więcej

4 powody kłótni z mężem. O fochach i nieporozumieniach bez sensu

Marta Barnert-Warzecha
Niedziela, 11 lutego 2018, godz. 08:03
Mąż wraca z pracy. Ledwo zdjął buty, a ja podekscytowana mówię, że zaczęłam czytać książkę o rozwoju emocjonalnym dzieci. Zaczynam opowiadać, a kiedy biorę oddech, on mówi: "dobra, to ja idę po prysznic". No i wtedy się zaczyna. Moja mina wygląda zabójczo, a to dopiero początek... Przeczytajcie nie tylko o powodach małżeńskich kłótni, ale też o sposobach radzenia sobie z nimi:
więcej

Poślubiłam przyjaciela. Jestem w najlepszych rękach

Blogi
Magdalena Urbańska

Niedziela, 11 lutego 2018, godz. 07:00
"Czuję się bezpiecznie wiedząc, że nie jestem kobietą na chwilę, na jakiś czas - jestem dla niego na zawsze. Zanim wyszłam za mąż miałam duże problemy z bezsennością. Teraz czułe ramiona męża sprawiają, że się wyciszam i zasypiam".
więcej

Uchylamy rąbka tajemnicy 1096 wspólnych dni

Monika Chochla
Niedziela, 11 lutego 2018, godz. 07:00
Wiem, że "przepis na szczęśliwy związek" aż zgrzyta w uszach wyświechtaniem i fałszywymi radami. Nie jestem ekspertem od miłości, jednak wierzę w inspirujące historie.
więcej

Koniec z narzekaniem na męża

Marta Barnert-Warzecha
Sobota, 10 lutego 2018, godz. 12:14
Jakiś czas temu zdałam sobie sprawę, że za dużo narzekam. I wydałam zrzędzeniu wojnę. Szczególnie jeśli chodzi o sposób, w jaki zwracam się do mojego męża.
więcej

Ona szukała perfekcyjnego mężczyzny

Norbert Lechleitner
Piątek, 9 lutego 2018, godz. 07:00
Z okazji zjazdu klasowego spotkali się dawni szkolni koledzy i opowiadali sobie, jak przeżyli minione lata. Mówili o swoim wykształceniu i zawodzie, o swoich podróżach i rodzinach.
więcej

 

 

 

 

Inteligentne Życie 

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook