Przygotowany na każą trudną sytuację

2ryby

Mężczyzna - ojciec powinien być przewodnikiem. Powinien wiedzieć, że zna drogę i wszyscy powinni móc na nim polegać. Powinien być przygotowany na każą trudną sytuację na szlaku - tak samo jak ojciec w rodzinie…

 Dr Jacek Pulikowski - mąż, ojciec, wykładowca akademicki, świetny mówca. Wyliczać tak można długo. Najważniejsze jednak, że zakochany. W swojej żonie, rodzinie, pracy. Człowiek z pasją. Tą ostatnią jest zwyczajna pomoc w przezwyciężaniu kryzysów małżeńskich, budowaniu relacji rodzinnych czy postawy rodzicielskiej.

 

 

 

 

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

2

Liczba głosów:

4

 

 

Komentarze użytkowników (3)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

~Radek 00:28:42 | 2014-01-12
Nie zgadzam się z "dr." Pulikowskim. Jedynym przewodnikiem jest Chrystus. A to, co ja mogę zrobić jako ojciec to uznać swoją słabość i ograniczenie i cały czas pytać Go: "co dalej powinienem robić, w którą stronę powinienem prowadzić rodzinę?" Nie mogę powiedzieć, że znam drogę, bo ścieżki Pana są niezbadane. Nie mogę nigdy powiedzieć, że jestem przygotowany na każdą sytuację, mogę tylko zaufać Bogu, że On uzdolni mnie mimo mojej słabości do pokonania trudności. To co proponuje J. Pulikowski w swoich filmikach to czysta pycha i droga do ciężkiej neurozy, bo próba wpasowania się w ten ideał MUSI skończyć się klęską z powodu grzeszności i słabości natury ludzkiej.

Oceń odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~Ja 20:42:14 | 2014-01-11
i moze wlasnie na tym polegal ich blad ze brali wszystko na siebie. Samemu predzej czy pozniej sil zabraknie tylko z Bogiem i w oparciu o Niego mozna szczesliwie sprostac zadaniu bycia Ojcem

Oceń odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~M 12:56:21 | 2014-01-10
A ja coś powiem Ci Autorze - mój dziadek i ojciec mieli właśnie taki wzorzec, że wszystko brali na siebie, udawało im się przez jakiś czas temu sprostać, ale w końcu ta odpowiedzialność ich przygniotła. Przemyśl swoje stanowisko.

Oceń odpowiedz

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook