V Międzynarodowe Forum Tato.Net

V Międzynarodowe Forum Tato.Net to największe tego typu spotkanie ojców w Europie Środkowo-Wschodniej. Poprzednie spotkania odbywały się w Lublinie (2004), Głogowie (2005), Lwowie (2006) oraz Warszawie (2010).

Inicjatywa Tato.net zaprasza do udziału w V Międzynarodowym Forum Ojców, które odbędzie się 7 września 2013 r. w Krakowie.


Forum towarzyszyć będą dwa słowa, w których zawiera się program ojcostwa: miłość i odpowiedzialność. Uczestnicy poznają nowe fakty, które mogą być ważne dla odpowiedzialnego ojca. Rozpoznają aktualne zagrożenia, godzące w wartość małżeństwa i rodziny. Zaproponowane zostaną też skuteczne rozwiązania, dzięki którym ojcowie będą mogli lepiej chronić swoje dzieci.


V Międzynarodowe Forum Tato.Net to największe tego typu spotkanie ojców w Europie Środkowo-Wschodniej. Poprzednie spotkania odbywały się w Lublinie (2004), Głogowie (2005), Lwowie (2006) oraz Warszawie (2010).


Zróżnicowany program jest przygotowany dla ojców dzieci w różnym wieku i sytuacjach. Kompetentną wiedzą podzielą się najlepsi specjaliści z Polski i ze świata, m.in.:

 

Ken Canfield (USA), O. Vasile Mihoc (Rumunia), Adrian Bukovynski (Ukraina), Stanisław Sławiński, Kazimierz Korab, dziennikarze Przemysław Babiarz i Krzysztof Ziemiec, muzyk Robert Friedrich, aktor Ireneusz Krosny, sportowiec Dariusz Jabłoński.


Forum zostało objęte patronatem honorowym kard. Stanisława Dziwisza oraz Rzecznika Praw Obywatelskich.


Szczegółowe informacje oraz zapisy do udziału w Forum:


www.tato.net lub pod nr tel. (81) 527 99 13


Fundacja Cyryla i Metodego jest realizatorem międzynarodowej Inicjatywy Tato.Net, w ramach której organizowane są działania promocyjne, edukacyjne i badawcze na rzecz wspierania ojców i rodzin. Od 2004 r.

prowadzone są szkolenia, konferencje, seminaria i warsztaty. Prowadzony jest także wielojęzyczny portal internetowy www.tato.net oraz działalność wydawnicza. Fundacja zainicjowała sieć współpracy z innymi instytucjami wspierającymi rodzinę przez wspieranie ojców.

 

 

 

 

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

5

Liczba głosów:

6

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?