"Znalezienie dawcy to jak anulowanie wyroku"

wab
Wtorek, 17 listopada 2009, godz. 13:23
– Poddajemy się stereotypom, nie próbujemy ich zwalczyć, brakuje nam wiedzy o dawstwie szpiku. A w tym samym czasie ktoś, kto walczy z chorobą, tkwi w dramatycznym oczekiwaniu – mówi Tomasz Chruśliński z Fundacji Przeciwko Leukemii im. Agaty Mróz-Olszewskiej.
więcej

Operacja: RANDKA

Wzrastanie
Paweł Lessnau / "Wzrastanie" / slo
Środa, 11 listopada 2009, godz. 10:57
W co ja się ubiorę? Co mam robić? Wiem! Zadzwonię do Tomka, on się na tych sprawach zna. – Siema, Tomek! Słuchaj, mam do ciebie sprawę. – Ha ha, siema, Młody! Wal śmiało. – No bo wiesz, chciałem iść, tzn. zaprosiłem… Ech, dobra – umówiłem się na randkę z fajną dziewczyną i nie wiem, jak się ubrać, czy iść z nią za rękę, czy tak po prostu obok niej, czy pocałować ją na powitanie albo pożegnanie, gdzie moglibyśmy iść – pomóż mi!
więcej

Z dwóch nieszczęść jedno szczęście

Magazyn Familia
"Magazyn Familia" 5/2009
Czwartek, 5 listopada 2009, godz. 06:46
Rodzice, którzy pragną zaadoptować dziecko, muszą przejść konieczne, przewidziane przez prawo procedury. Choć wymagają czasu, warto wytrwać. Po to, by i rodzice, i dziecko mogli stworzyć prawdziwą rodzinę. Z Barbarą Passini, panią dyrektor Krajowego Ośrodka Adopcyjno-Opiekuńczego Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Warszawie, rozmawia Izabela Górnicka-Zdziech.
więcej

Tata w Klubie

Magazyn Familia
Paweł Pomianek / "Magazyn Familia" 6/2009
Niedziela, 1 listopada 2009, godz. 15:04
Mówi się, że ojcostwo w naszym kraju przeżywa kryzys. Tymczasem grupa kilkunastu rzeszowskich mężczyzn, wbrew obiegowym opiniom, postanowiła zatroszczyć się o swoje ojcostwo, zakładając Klub Ojca.
więcej

Smuta Polaka bankruta

Tygodnik Powszechny
Elżbieta Isakiewicz / slo

Czwartek, 15 października 2009, godz. 09:03
Gdy przed kilkunastoma dniami ujawniono, że ponad milion Polaków zalega z płatnościami bankowych zobowiązań więcej niż pół roku, Roman Sklepowicz, prezes Pokrzywdzonych przez System Bankowy, jak co dzień otwierał listy od ludzi, którzy stracili wszystko. Zaczynały się podobnie: „Co robić? Jak żyć?”.
więcej

 

 

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?