"Wiesz, kto to jest Maria Magdalena? Ty jesteś gorsza" - usłyszała na spowiedzi, po której w jej życiu zmieniło się wszystko

- Co miesiąc nowa miłość i co miesiąc - na całe życie. Nie byłam prostytutką, ale tak się zachowywałam. Nie miałam szacunku do swojego ciała. Świadectwo Anny Golędzinowskiej, modelki:

 

 

 

 - Myślałam, że w czystości żyje tylko ktoś, kto jest frajerem i nikt go nie chce. Musi tak żyć, bo nie ma wyboru - opowiada Anna Golędzinowska-Doto - kiedyś gwiazda włoskiej telewizji i modelka, dziś szczęśliwa mężatka.

 

Kiedy przebaczyłam, zmieniło się wszystko

 

 

Jaki jest Bóg, którego poznała Anna Golędzinowska?

 

Przede wszystkim miłosierny. Mnie się nie podoba, że tutaj w Polsce wciąż jest takie straszenie Panem Bogiem, grzeszniku pójdziesz do piekła! A to jest wielka bzdura, bo do piekła się nie idzie, jeśli się samemu nie chce. Papież Franciszek ostatnio powiedział, że możemy być pewni tylko Lucyfera, że jest w piekle, nie możemy być pewni obecności nikogo innego. 

 

Bo Pan Bóg do samego końca czeka, chce cię uratować i czeka na otwarcie twojego serca, żebyś tylko poprosił o pomoc. On tam jest i cię przyjmie. On nas kocha tak bardzo, że dał nam wolność. Mamy wolny wybór. Chcemy brać narkotyki? Możemy brać narkotyki.  Chcemy uprawiać seks przed ślubem? Możemy uprawiać seks przed ślubem. Możemy robić co chcemy.

 

Jesteśmy wolni, ale On nam mówi: "słuchaj, ja Cię bardzo kocham. Postępując tak - nie będziesz szczęśliwy. Ja Ci wskazuję drogę do prawdziwego szczęścia, do prawdziwego pokoju, żebyś mógł znaleźć prawdziwą Miłość, ale pamiętaj, że jesteś wolny. Nie możesz mnie tylko prosić o to, żebym powiedział, że dobrze robisz, bo tego nigdy nie zrobię." I to jest piękne, Miłosierny Bóg, który daje nam wolność. Przeczytaj całą rozmowę z Anną Golędzinowską >>

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

4.43

Liczba głosów:

14

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

religijny-frustrat 12:17:00 | 2018-07-18
cytat z tekstu: 
"Papież Franciszek ostatnio powiedział, że możemy być pewni tylko Lucyfera, że jest w piekle, nie możemy być pewni obecności nikogo innego."

jak to się ma do tekstu pochodzącego z 'objawień fatimskich' (przypominam: uznanych przez Kościół), w których Matka Boża (przypominam o uznaniu tych objawień przez Kościół) mówiła:

«Módlcie się, wiele się módlcie i umartwiajcie się w intencji grzeszników; wiele dusz idzie do piekła, bo nikt nie modli się za nie ani nie umartwia»

Oceń 5 2 Pokaż odpowiedzi odpowiedz

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?