Stewardesa uratowała dziewczynkę zmuszaną do prostytucji

Sheila Frederick, stewardesa jednej z amerykańskich linii lotniczych, uratowała nastoletnią pasażerkę. Okazało się, że dziewczynka była ofiarą handlu ludźmi.

 

Shelia Frederick z Alabamy powiedziała amerykańskiej telewizji 10News, że zwróciła uwagę na dziwne zachowanie mężczyzny i podróżującej z nim nastolatki: - Miałam wrażenie, że coś jest nie tak. Mężczyzna był elegancko ubrany, a dziewczyna rozczochrana i w kiepskim stanie. Nie pozwalał nastolatce odpowiadać na pytania, a ona wyglądała na przestraszoną.

 

To zaniepokoiło stewardesę. Dlatego postanowiła coś zrobić. W toalecie zostawiła karteczkę dla dziewczynki, a wcześniej szeptem powiedziała jej, żeby udała się do łazienki. Nastolatka napisała, że potrzebuje pomocy. Sheila opowiedziała wszystko pilotowi, który dał znać policji w San Francisco. 

 

 

Stewardesa uratowała dziewczynkę przed seksulanym niewolnictwem i stała się bohaterką amerykańskich mediów, po tym jak opowiedziała o wyżej opisanym wydarzeniu. Miało ono miejsce w 2011 roku, w czasie lotu z Seatlle do San Francisco. 

 

W XXI w. wciąż istnieje handel ludźmi. Wspólnie możemy to zmienić >>

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

5

Liczba głosów:

33

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook