Piękny gest Anny Lewandowskiej

(fot. shutterstock.com)

Zarówno Anna jak i Robert chętnie pomagają potrzebującym. Tym razem kobieta przekazała 15 tys. dla Domu Samotnej Matki Monar-Markot w Gdańsku.

 

- Mamy nowe kafelki, sufit, oświetlenie i wentylację - powiedziała w rozmowie z Radiem Gdańsk Agnieszka Nowak, dyrektor Pomorskiego Centrum Pomocy Bliźniemu Monar - Markot w Gdańsku. Podopieczne ośrodka były zachwycone, kiedy dowiedziały się, że wspiera je żona kapitana reprezentacji Polski.

 

 

 

 

To wpis z Twittera Ani. Jak widać nie tylko motywuje innych do spełnienia marzeń, ale też osobiście w tym pomaga!

 

Dlaczego właśnie ten dom? 

 

Dzięki wspariu Anny Lewandowskiej w gdańskim Domu Samotnej Matki odbył się generalny remont. Wszyscy podkreślają rolę, jaką odegrała w całej sprawie Jolanta Chyrek z Gdyni, która osobiście zna Annę Lewandowską. Kobiety poznały się dzięki karatę.  

 

- Ania, która chce pomagać innym kobietom sama zaproponowała, żebym znalazła w Trójmieście kogoś, kto potrzebuje wsparcia. Zaczęłam poszukiwania i tak trafiłam do domu samotnej matki w Gdańsku-Wrzeszczu. Ania obejrzała zdjęcia i chętnie zgodziła się na pomoc mieszkającym tam matkom z dziećmi - mówi pani Jolanta. 

 

- To było wielkie "wow", kiedy okazało się kto nas wspiera. Dziewczyny były zachwycone. Jesteśmy bardzo wdzięczne pani Ani Lewandowskiej, że zechciała nam pomóc. Będziemy dbały o te meble i naszą nową kuchnię. Mamy nadzieje, że Ania kiedyś nas odwiedzi... - mówi Karolina, która mieszka w placówce przy ul. Kochanowskiego we Wrzeszczu od czterech lat. 

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

4.33

Liczba głosów:

18

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?